Třinec – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Karviná – Ústí n. L. 1:0 (kon.)
Vlašim – Znojmo 1:1 (kon.) | Opava – Olomouc B 4:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
1:1 (1:0)
FC Hradec Králové
Sobota 07.11.2015, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

90+2
    Konec zápasu. (12:04:30)

90+1
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Janoušek, přichází Mareš.

90
    Zápas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Kosak sice nasadil Krmašovi housle, ale faul si nevymodlil.

89
    Druhý poločas nabídl hodně zajímavých situací a diváci se rozhodně nenudili. Jenže se zdá, že baníkovci i potřetí v řadě budou doma se silným soupeřem jen remizovat 1:1.

88
    Manzia byl faulován, hráči se stěhují do šestnáctky Hradce na standardní situaci.

88
    Rohový kop se Baníku nepovedl, ale domácí přesto zůstávají na polovině soupeře.

87
    Manzia s Kosakem měli dvě obrovské šance skórovat! Hosté však i s pomocí tyče dokázali svou branku ustrážit!

85
    Dnešní utkání sleduje 930 diváků.

83
    Na poslední minuty přichází Manzia, v útoku nahradí Procházku.

82
    Po centru z levé strany vyplaval před Belaněm zcela volný Trubač, ale ve stoprocentní příležitosti balón netrefil!

82
    Machkův centr odhlavičkoval Nosek, Kratochvílova střela pak mířila mimo.

81
    Prošek poslal pěknou střelu a neméně pěkný zákrok musel předvést i brankář Ottmar!

80
    Poslední minuty byly hodně divoké, uvidíme, kdo lépe naloží se závěrečnou desetiminutovkou.

78
    Domácí gólman se následně pustil do Pázlera a dostává žlutou kartu.

78
    Pázler zkusil kopnout penaltu na stejnou stranu, jenže Belaň míč vytěsnil na tyč. Dorážka šla mimo!

77
    Žlutou kartu navíc vidí i Prošek.

77
    Domácí kapitán navíc inkasuje červenou kartu. Tak to je těžký direkt pro Baník.

Lukáš Švéda

Branky: 35. Vrtělka (pen.) – 72. Pázler (pen.)

Karty:   77. Prošek (SOK), 78. Belaň (SOK) – 25. Černý (HKR), 28. Holeš (HKR)   77. Vrtělka (SOK)

Neproměněná penalta: 78. Pázler (HKR), brankář Belaň zneškodnil

FK Baník Sokolov: Belaň – Prošek, Vondráček, Takács, Urma – Vrtělka (K), Kratochvíl – Kosak, Dvořák II. (62. Machek), Pouček (75. Dřížďal) – Procházka (83. Manzia)
    Náhradníci: Dvořák I. – Tůma, Machek, Kucalas, Medveděv, Dřížďal, Manzia

FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Krmaš (K), Nosek, Plašil – Černý (46. Zorvan), Janoušek (90+1. Mareš) – Súkenník (46. Trubač), Vlkanova, Malinský – Pázler
    Náhradníci: Lindr – Chleboun, Zorvan, Schwarz, Mareš, Javůrek, Trubač

Rozhodčí: Jiří Houdek – Dušan Pospíšil, Jakub Hrabovský; delegát FAČR: Ladislav Čičmanec