PSG – Toulouse 5:0 (kon.) | Lorient – Troyes 4:1 (kon.) | Lille – Bastia 1:1 (kon.)
Montpellier – Nantes 2:1 (kon.) | Caen – Guingamp 2:1 (kon.) | Remeš – GFC Ajaccio 1:2 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:1)
GFC Ajaccio
Sobota 07.11.2015, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo
    Týmová práce zajistila Ajacciu důležité vítězství.

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:59:41)

Stade de Reims dnes nestačilo na GFC Ajaccio a podlehlo mu 1:2. Domácí tým prohrával už od 34. minuty, kdy se přesně trefil Boutaïb. Druhý poločas začalo lépe domácí Reims, které se snažilo o vyrovnávací branku, ale místo toho přišel v 71. minutě gól na 0:2 a zasloužil se o něj Zoua. Nicméně o 6 minut později už snížil na 1:2 Kyei, to však bylo vše, víc gólů nepadlo, a tak se z třígólového zisku raduje Ajaccio. Domácí Reims nezahrálo špatný zápas, trefilo i brankovou konstrukci, ale takový je fotbal. Ajaccio si za bojovou hru výhru zasloužilo, a slaví tak třetí vítězství v řadě za sebou.

90+3

90+2
    V závěru se ještě do šance natlačil Traoré, ale pozorný obránce Mangane mu jeho ránu zablokoval.

90+1
    Dia si navedl míč na střelu, ale Agassa svůj tým tentokrát podržel.

90+1
    Devaux fauloval svého protihráče a sudí mu okamžitě ukázal žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Jérôme Le Moigne, přichází Issiar Dia.
    89. Maury a jeho úspěšný zákrok

89
    Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele z dobré palebné pozice, ale Maury jeho pokus zneškodnil.

88
    De Préville zahrával rohový kop, ale centrem našel pouze Mauryho, který balon vyboxoval do bezpečí.

85
    De Préville fauloval a má štěstí, že neobdržel druhou žlutou kartu. Sudí mu však jasně domluvil.

84
    Reims by rádo vyrovnalo na 2:2, což není úplně nemožné, ale v posledních minutách je k vidění řada faulů, a tak je hra často přerušována. To domácímu celku příliš nepomáhá.

83
    Lemoigne chtěl Ajacciu vrátit dvoubrankové vedení, ale perzentoval se jen nepřesnou střelou.