Chrudim – Dobrovice 5:3 (kon.) | Vltavín – Kolín 0:2 (kon.) | Tachov – Jirny 0:1 (kon.)
Králův Dvůr – Žižkov 2:3 (kon.) | Zápy – Domažlice 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Union 2013 2:0 (kon.)
Čáslav – Štěchovice 0:2 (kon.)
FK Čáslav
0:2 (0:1)
TJ Štěchovice
Sobota 21.11.2015, 13:30 • Stadion Vondraty, Čáslav • Česká fotbalová liga • 16. kolo

Pro letošní rok je to z Čáslavi i Štěchovic vše. Já se s Vámi loučím a budu se na Vás těšit při zápasech Štěchovic v roce 2016! (15:17:20)

Dnešní zápas je u svého konce a končí očekávaně jak jsem tvrdil už o poločase. Hosté ve druhém poločase vstřelili druhý gól a došli si pro důležitou výhru. Domácí celek prožije velmi krušnou zimu, po dnešku bude ztrácet na udržení slušný počet bodů. Hosté jsou sice stále dole, ovšem celkově jsou na tom o dost lépe.

90

90
    Běží nám poslední minuta zápasu, o vítězi je rozhodnuto.

88
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Mlynka, přichází Richard.
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Brejcha, přichází Havránek.

87
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Möglich.

84
    Po rohovém kopu Hřebečka zakončoval hlavou Busta, balon chytl Kovařík s drobnými problémy.

83
    Hosté v pohodě hlídají svůj bezpečný náskok.

82
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Jíra, přichází Strnad.

81
    Centr Frejlacha málem spadl pod břevno, Sňozík musel po velmi dlouhém čase zakročit.

80
    Čáslav mohla snížit z rohového kopu, jenže Laušman stihl balon vyrazit z vápna ven.

78
    Do ofsajdové pasti se dostal Laušman, toho to moc mrzet nemusí, hosté míří za třemi body.

78
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Trnka.

77
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Mihálik, přichází Martínek.
    Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Vopat, přichází Lebduška.

76
    Žlutou kartu dostává Hřebeček (FK TJ Štěchovice).

74
    Další akce hostí jen tak tak nekončí třetím gólem. Jakobovského přihrávku nevyužil Laušman.

72
    Štěchovice se drží v tlaku a domácí velmi mladý tým přestává stíhat tempo zápasu.