Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Monaco – Nantes 1:0 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:0 (kon.)
Troyes – Lille 1:1 (kon.) | Montpellier – Remeš 3:1 (kon.)
EA Guingamp
2:0 (0:0)
Toulouse FC
Sobota 21.11.2015, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:50:36)

Fotbalisté Guingampu slaví "povinné" vítězství nad trápícím se Toulouse. To dnes nehrálo vůbec špatně, hodně vidět byl hlavně útočník Braithwaite, ale ani jemu se skórovat nepodařilo. Ve druhém poločase se dokázali domácí dvakrát prosadit a nakonec vítězství strhnout na svou stranu.

90+3

90+2
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, závěr zápasu poznamenám zbytečnými fauly.

88
    Zbytečným faulem Biyika přišli hosté definitivně alespoň o teoretickou šanci s nepříznivým stavem ještě něco udělat, domácí dnes vyhrají.
    87. Červená karta - Jean-Armel Kana-Biyik (Toulouse FC)

87
    A Jean-Armel Kana-Biyik (Toulouse FC) dostává za svůj zákrok, při kterém projevil svou frustraci, rovnou červenou kartu!

86
    Biyik ostře fauluje Coca ve středovém kruhu a nyní jen s napětím čeká, jaký trest ho potká!

85
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Steeve Yago.

84
    Marcus Coco se snaží ve vápně soupeře dostat k míči, ale dvojice obránců ho od něho výtečně oddělila.

82
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Thibault Giresse.

81
    Míč končí v autu, ale než se rozehraje, budou domácí střídat.

80
    Posledních deset minut dělí domácí tým od důležitých tří bodů, snaha hostů je ale v posledních minutách velmi patrná.