Alkmaar – Heerenveen 3:1 (kon.) | Kerkrade – Zwolle 0:5 (kon.) | Ajax – Cambuur 5:1 (kon.)
Willem II – Eindhoven 2:2 (kon.) | Graafschap – Groningen 1:2 (kon.)
Willem II Tilburg
2:2 (0:1)
PSV Eindhoven
Sobota 21.11.2015, 20:45Nizozemská Eredivisie • 13. kolo

Je za námi konec zajímavého fotbalového zápasu, který nepřinesl vítěze! Hosté z Eindhovenu se dostali již ve 12. minutě zásluhou Pereiri do vedení a do 54. minuty tento stav vydržel. Až v tento moment Falkenburg dokázal vyrovnat a o pár chvil později strhnout vedení na stranu Tilburgu. Hosté se nevzdali a v 74. po střele de Jonga vyrovnali na konečných 2:2.

To je ode mne pro dnešek vše, já děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (22:37:52)

90+2

90+2
    Vše ukončuje de Jong, který fauloval a zřejmě to byla poslední věc v dnešním zápase.

90+2
    V poslední nastavené minutě hosté získávají autové vhazování poblíž pokutového území Tilburgu.

90+1
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Richairo Živković, přichází Lesly de Sa.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby!
    Hosté se ženou do útoku, ale nedaří se hráčům PSV usadit poblíž pokutového území Lamproua.

89
    Máme tu poslední minutu a uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.

89
    Živkovič nedokázal ideálně nacentrovat a míč zamířil do autu.

88
    Andersen vybojoval pro své barvy autové vhazování na polovině hřiště.

87
    De Jong fauloval při snaze získat balon a rozhodčí zastavuje útok PSV.

85
    Pereiro bránil výkopu Lamproua a od hlavního rozhodčího si útočník PSV vysloužil žlutou kartu.

84
    Hosté se snaží dostat do vedení, ale kombinace je velmi pomala a obrana Tilburgu se stačí vždy zformovat.

83
    Bruma za ostrý skluz na Oja vidí žlutou kartu.

82
    Střílený centr Wuytense skončil vedle hostující branky.

81
    Domácí budou zahrávat přímý kop z dobrých 35 metrů.

79
    Blíží se nám poslední desetiminutovka, která rozhodně nebude nudit! Oba týmy mají stejnou šanci vyhrát. Uvidíme, který tým dokáže vstřelit potřebnou branku a zvítězit.