Watford – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | West Brom – Arsenal 2:1 (kon.) | Everton – Aston Villa 4:0 (kon.)
Swansea – Bournemouth 2:2 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:3 (kon.) | Chelsea – Norwich 1:0 (kon.)
Southampton – Stoke 0:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 1:4 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:1)
Stoke City
Sobota 21.11.2015, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 13. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek sobotního podvečera. U sledování dalších online přenosů na počtenou. Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (18:06:41)
    Bojan Krkič dnes vystřelil svému celku výhru za 3 body!

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 14:10. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:8.

Utkání je u konce! Domácí nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí ve druhé půli a prohrávají tak se Stoke City díky brance Bojana Krkiče z 10. minuty 1:0. Pro hosty je to velmi cenné vítězství, zatímco domácí musí mrzet především nevyužitý tlak téměř během celé druhé půle.

90+4

90+3
    Pellè si pomohl při zpracování vysokého míče rukou a za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.

90+3
    Na protější straně dobře vyběhl Stekelenburg proti Dioufovi, který následně posunul míč na Afellaye, ale ten nedokázal přelobovat vyběhnutého brankáře domácích.

90+2
    K míči se postavil tradiční exekutor Tadič, ale míč z jeho kopačky zamířil dnes již poněkolikáté pouze do rukavic Butlanda.

90+1
    Pieters v souboji na pravé straně fauloval Maného, následuje standardní situace pro domácí celek.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty nad rámec hrací doby!

90
    Na opačné straně vyzkoušel svoje štěstí Wanyama, ale jeho prudká rána po kombinaci před vápnem a následně zasekávačce mířila nad břevno.

89
    Hosté mohli rozhodnout! Po průniku Arnautoviče na levé straně a následném centru pod sebe se k míči dostal Afellay, který mířil dobře do protipohybu Stekelenburga, ale ten jeho pokus na poslední chvíli nohou vykopl mimo svou svatyni!

88
    Po přihrávce od Longa si do vápna naběhl Pellé, ale jeho pokus z ostrého úhlu mířil vysoko nad branku Stoke.

87
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Walters, kterého nahrazuje Diouf.

86
    Závěrečné střídání připravuje také Stoke City.

85
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Cedric Soares, kterého nahrazuje Juanmi.

84
    Arnautovič, který mocně pospíchal za dlouhým nákopem, následně přehnal svoji razanci a provinil se útočným faulem.

83
    Pro míč si znovu došel Butland, který hrací předmět sice nedokázal zkrotit, ale následně mu pomohl Afellay, který míč odehrál do bezpečí.

82
    Na druhé straně nejprve znovu upadl k zemi Long, ale ani tentokrát z toho penalta není. Následně však budou mít domácí k dispozici rozehrávku rohového kopu.