Chrudim – Dobrovice 5:3 (kon.) | Vltavín – Kolín 0:2 (kon.) | Tachov – Jirny 0:1 (kon.)
Králův Dvůr – Žižkov 2:3 (kon.) | Zápy – Domažlice 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Union 2013 2:0 (kon.)
Čáslav – Štěchovice 0:2 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:3 (2:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 21.11.2015, 13:30Česká fotbalová liga • 16. kolo

Napínavé a velice pohledné utkání je nakonec u konce, tři body si nakonec po obratu odvezou hostující hráči, kteří zvítězili v poměru 3:2. (15:45:04)

90+3

85
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Soldát, přichází Červeňák.

83
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Marek, přichází Kocourek.

81
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kraus, přichází Eliáš.

75
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! JOSEF MAREK střílí ve druhém poločase svojí třetí branku, obrací tak téměř ztracený zápas ve prospěch Žižkova, a hlavně zaznamenává hattrick – 2:3!

72
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Trýzna, přichází Janecký.

72
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Pilík, přichází Hájek.

61
    Minutu po hodině hry se k míči dostal znovu JOSEF MAREK, který se ani tentokrát nemýlil. Máme tak vyrovnáno 2:2.

59
    Žlutou kartu dostává Soldát (FK Králův Dvůr).

51
    Rychlé zakončení se uskutečnilo na druhé straně, i tady byl ale připravený Krček.

50
    Dlouhý míč za obranu na jednoho z nabíhajících hostujících hráčů, Soukup byl ale z branky rychle venku.

48
    Pražský tým přijela podpořit k venkovnímu zápasu i skupina fanoušků, kteří o sobě nyní dávají hlasitě vědět.

47
    Dvě minuty po přestávce hostující JOSEF MAREK snižuje na rozdíl jednoho gólu – 2:1!

46

Prvních pětačtyřicet minut je minulostí, domácí mají prozatím utkání velice dobře rozehrané, protože vedou 2:0. Uvidíme, jestli se Žižkovu něco se zápasem ještě povede udělat.

45

27
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Gebert, přichází Dočekal.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Hurka, přichází Volek.

20
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Po dvaceti minutách hry je tu další branka zápasu, kterou vstřelil domácí LADISLAV VOLEŠÁK a Králův Dvůr se tak dostává do dvoubrankového trháku.