Magnitogorsk – Toljatti 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 3:1 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Jokerit – Barys 2:0 (kon.)
Soči – Jekatěrinburg 5:6 (po pr.) | Spartak Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Medveščak Záhřeb
Sobota 21.11.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

59:01
    Hráčská lavice (ZAG) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:17
    Taylor odjíždí na střídačku, hosté zkusí štěstí v šesti!

56:39
    Oddechový čas pro hosty.

56:01
    Mamin (MOS) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

52:20
    Mursak (MOS) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

49:20
    Andronov (MOS), Panin (MOS), Kvapil (ZAG) a Kinrade (ZAG) inkasují 5 minut za tvačku. Panin (MOS) dostává navíc 2+10 minut osobního trestu za napadení.

48:45
    Ljubimov (MOS) a Petkovich (ZAG) inkasují 5 minut za rvačku.

45:55
    Bjorkstrand (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
    Jan MURSAK - 3:1

44:39
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí přesilovku sice nvyužili, ale ihned po skončení trestu zvyšují na 3:1. Radulov si opět připsal asistence, když nahrál na gól JANU MURSAKOVI. Asistence: Alexander Radulov, Dmitrij Kugryšev.

41:34
    Hedberg (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
    Sergej ANDRONOV - 2:1

37:38
    Domácí přeci jen přesilovku využívají. Na samém konci početní výhody se prosazuje po přihrávce Radulova SERGEJ ANDRONOV. Asistence: Alexandr Radulov.

35:54
    Smoleňák (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

32:45
    Pihlstrom (MOS) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
    Jesse SAARINEN - 1:1

32:35
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají. Nejprve Medveščak přečkal oslabení a následně udeřil. JESSE SAARINEN nezaváhal ve své šanci a po přihrávce od vlastního brankáře překonal domácího gólmana střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Danny Taylor.

30:21
    Saarinen (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

19:21
    Kugryšev (MOS) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
    Alexandr RADULOV - 1:0

17:50
    Domácí jdou do vedení velkou zásluhou krásného sóla Zajceva. Ten se prokličkoval až před Taylora, ale zakončil jen do jeho betonů. Puk se ovšem odrazil na hůl ALEXANDRA RADULOVA, kterému se podařilo černou gumu uklidit do odkryté klece. Asistence: Nikita Zajcev.

16:32
    Mertl (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

13:15
    Platt (MOS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

09:27
    Mantyla (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

07:08
    Zajcev (MOS) a Parlett (ZAG) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

03:51
    Mamin (MOS) je vyloučen na 2 minuty za naražení na hrazení.

01:04
    Mursak dostal přihrávku do mezikruží, odkud trefil jen připraveného Taylora! Nutno podoknout, že z této pozice mohl vytěžit mnohem více.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 18. Radulov (Zajcev), 38. Andronov (Radulov), 45. Mursak (Radulov, Kugryšev) – 33. Saarinen (Taylor)

CSKA Moskva: Sorokin (Galimov) – Zajcev, Kiselevič, Denisov, Ožiganov, Panin, Sergejev, Kutuzov, Ljubimov – Platt, Radulov, Stoljarov – Andronov, Kugryšev, Mursak – Korotkov, Žarkov, Pihlstrom – Junkov, Mamin
    Medveščak Záhřeb: Taylor (Kroselj) – Kinrade, Morrisonn, Parlett, Mantyla, Jurčina, Katic, Deutsch, Kousa – Brule, Smoleňák, Saarinen – Bjorkstrand, Mertl, Kvapil – Genoway, Hedberg, Jamtin – Zanoski, Perkovich