Vsetín – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SK Karviná – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 4:3 (po pr.)

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí také využívají přesilovku! Luka přihrál VÍTU CHRISTOVOVI a ten přesnou ranou z první završuje svůj dnešní hattrick!

51:50
    Ivan si teď odsedí dvě minuty za podražení, přesilovku si tak zahrají i domácí.

50:31
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla velmi rychle využitá přesilovka! Z nenápadné střely RADOSLAVA SMETANY od modré zapadl puk až za záda Hlaváče.

50:23
    Ivan se dostal až před bránu, v zakončení mu ale nedovoleným způsobem zabránil Jeník, který si teď odsedí dvě minuty za hákování.

42:10
    Chmielewski se dostal do zakončení ve vlastním oslabení, když naprosto lehce prošel mezi všemi obránci hostů! Šurý jej ale vychytal.

40:50
    Hosté si svou aktivitou vynutili faul, na trestnou lavici míří za hákování Tomáš Káňa.

35:40
    Po přihrávce Luky se k puku dostal VÍT CHRISTOV, který parádně vymíchal hostujícího gólmana a přidal tak svoji druhou branku v utkání! Asistence: Vladimír Luka, Michal Roman.

33:04
    Domácí už se radovali z další branky, puk ale trefil pouze boční síť.

30:24
    Z celkem nenápadné situace dokázali vytěžit domácí gól! Aron Chmielewski přihrál zpoza branky TOMÁŠI FRANKOVI, který se zničeho nic objevil před Šurým a přesnou trefou poslal puk do levého horního rohu!

27:13
    Domácí si zahrají další přesilovku, Průdek si odsedí dvě minuty za podražení.

22:58
    Útočník ARON CHMIELEWSKI předvedl parádní nájezd a střelou pod horní tyč přidal čtvrtou branku domácích.

22:58
    Proti brance hostů je také nařízeno trestné střílení!

18:01
    Šurý teď předvedl vážně parádní zákrok, Schwarz mohl dorážet do téměř odkryté brány, hostující gólman se ale na poslední chvíli stihl přesunout a vytasit svoji lapačku, kterou tento téměř jistý gól vychytal!

16:34
    A hosté tímto snižují, ROMAN PRŮDEK svoji šanci využívá a zkušeně proměňuje trestné střílení.

16:34
    Proti brance domácích je za podražení nařízeno trestné střílení.

16:17
    A máme tady první vyloučení, které si domácí vynutili svoji aktivitou v útočném pásmu. Miklík si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

13:51
    Hostující obrana teď úplně zaspala, JAN DRESLER bez problémů prokličkoval mezi všemi hráči ve žlutých dresech a střelou z mezikruží prostřelil překvapeného Šurého. Asistence: Martin Piecha, Michal Roman.

08:39
    Cienciala vybojoval puk u modré čáry a zavezl jej až za branku, odkud přihrál volnému Frankovi, ten ale přesně zakončit nedokázal.

00:39
    A hned vzápětí přidávají domácí další branku. DAVID KLIMŠA si najel mezi kruhy a přesným švihem zápěstí poslal kotouč až do sítě! Asistence: Martin Piecha, David Samiec.

00:11
    Tak to je neuvěřitelné, Frýdek-Místek i tentokrát vstupuje do utkání naprosto bleskově. Pouhých 11 sekund stačilo domácímu VÍTU CHRISTOVOVI na otevření skóre, když si nabruslil do levého kruhu a bez problému prostřelil hostujícího gólmana!

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 1. Christov (Kowalczyk, Káňa), 1. Klimša (Piecha, Samiec), 14. Dresler (Piecha, Roman), 23. Chmielewski (TS), 31. Franek (Chmielewski, Kovařčík), 36. Christov (Luka, Roman), 53. Christov (Luka, Hlaváč) – 17. Průdek (TS), 51. Smetana (Průdek, Zháňal)

HC Frýdek-Místek: Hlaváč (Daneček) – Dresler, Jeník, Krutil, Kowalczyk (C), Samiec, Roman Adámek, Kvapil Polák – Franek, Piecha, Klimša (A), Schwarz, Káňa, Cienciala, Chmielewski, Kovařčík, Luka, Jaroš, Christov
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík, Svoboda, Dittrich, Vlček, Zítka, Běhal – Bolfík, Červenka (A), Vachutka, Flora, Tobola, Zháňal (A), Nováček, Školoud, Uhlík, Smetana, Průdek, Ivan (C)

Rozhodčí: Fiala – Bojda, Mikler