Boston – Washington 2:3 (kon.) | Buffalo – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Dallas 6:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 2:3 (po pr.) | Columbus – Minnesota 2:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:4 (kon.) | Calgary – Tampa 3:1 (kon.)
Nashville Predators
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Winnipeg Jets
Středa 06.01.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:42:26)

Dnešní utkání sledovalo 17 113 diváků.

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl nikdo z českých nebo slovenských hokejistů.

1. Drew STAFFORD (WPG) 2 + 0
    2. Connor HELLEBUYCK (WPG) 43 zák., 1 gól, 97,7%
    3. Colin WILSON (NSH) 1 + 0

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Nashville Predators: 44

Winnipeg Jets: 19

Utkání končí jasným vítězstvím Winnipegu, který dne docela překvapil. Nasvhille se nedokázal prosadit zejména v útočné fázi, kde se domácí dnes trápili. Když se k tomu přidá i skvělý výkon Hellebuycka, pak z toho je pouze jeden vstřelený gól na straně Predátorů a to na body nestačí. Zvlášť, když hosté nasázeli čtyři góly a zejména dvěma přesilovkovými góly Stafforda již v první polovině zápasu rozhodly o jeho osudu.

59:30 Alexandr BURMISTROV - 1:4

59:30
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Nakonec se to hostům podařilo a trefují odkrytou branku Nashvillu, ALEXANDER BURMISTROV po přihrávce Ladda unikl za obránce a pohodlně zakončuje do prázdné branky. Asistence: Andrew Ladd a Tyler Myers.

58:30
    Nyní zkouší trefit prázdnou branku Predátorů Lowry, ale ani on ze středního pásma neuspěl.

57:58
    A měli nyní velké štěstí, když Lowry netrefil odkrytou branku ze středního pásma.

57:43
    Puk v útočném pásmu Nashvillu, ale domácí se nedostávají ke střele.

57:22
    Rinne opouští branku Nashvillu, domácí to zkouší v šesti!

57:00
    Ellis se snažil zakončit z mezikruží, ale puk se mu nějak podivně připletl pod brusle a nakonec ani nevystřelil.

56:42
    Hosté dostávají puk ze třetiny, to jim nyní docela stačí.

56:02
    Po střele Adama Lowryho zasahuje Rinne, který přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

55:42
    Jenže nyní útočí hosté, kteří se drží v útočném pásmu.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny, domácí se snaží o vstřelení druhého gólu.

53:50
    Vstřelený gól by mohl domácím vlít trochu krve do žil, dočkáme se ještě v závěru nějakého dramatu?

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 54. Wilson (Josi) – 11. Stafford (Myers), 29. Stafford (Enström, Scheifele), 46. Chiarot, 60. Burmistrov (Ladd, Myers)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Jackman, Jones – Forsberg, Ribeiro, Smith – Arvidsson, Wilson, Neal – Hodgson, Fisher, Jarnkrok – Nyström, Guastad, Salomaki
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Stafford, Little, Wheeler – Ladd, Lowry, Burmistrov – Perreault, Scheifele, Ehlers – Thornburn, Copp, Armia

Rozhodčí: Leggo, Luxmore – McElman, Racicot

Diváci: 17 113