Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Havířov – Most 4:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 2:0 (kon.) | Šumperk – Slavia 1:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 5:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 06.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Chance liga • 38. kolo

K utkání 38. kola WSM Ligy přicestovali do Ústí nad Labem hokejisté Kadaně. Do zápasu vstoupil lépe Slovan, který se ve dvanácté minutě ujal vedení zásluhou Jaroslava Roubíka. Navýšit mohli vedení svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše z několika samostatných úniků, ujala se ale až přesilovková trefa Jana Kloze, který ve 37. minutě zaznamenal vždy alespoň jeden kanadský bod v sedmém utkání v řadě. Jakub Soukup v severočeském derby vychytal čisté konto, žlutomodří tak berou tři cenné body a prodlužují vítěznou šňůru na nejdelší v aktuálním ročníku.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:30:15)

Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky:
    12. Roubík (Smetana), 37. Kloz (Brož, Roubík).
    Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman.
    Vyloučení: 7:6, navíc Charousek (KAD) TS [SEK].
    Využití: 1:0.
    Diváci: 722.
    Střely na branku: (14:10, 14:13, x:x).
    Průběh utkání: 2:0.
    Zakázaná uvolnění: 4:4.
    Ofsajdy: 0:5.
    Vyhraná vhazování: 45:27 (12:7, 20:7, 13:13).
    Nejlepší hráči: Jakub Soukup – Jan Strmeň.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústí nad Labem:
    Jakub Soukup.
    SK Kadaň: Jan Strmeň.

60:00
    Menší potyčka mezi Brožem a Kadlecem, čároví sudí zasáhli včas.

59:51
    Ústí nad Labem vyhazuje.

59:44
    Brož drží touš za vlastní brankou.

59:28
    I nadále bude pokračovat power-play Kadaně.

59:28
    Oddechový čas pro hosty.

59:28
    Přesilová hra pro hosty. Jan Kloz (UNL) inkasoval menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Charousek (KAD) TS [SEK].

59:11
    Hostům se nedaří dostat do útočné třetiny.

58:27
    Kadaň pokračuje se šesti bruslaři!

58:27
    Oddechový čas pro domácí.

58:27
    Zakázané uvolnění Slovanu (na icingy 4:4). Následovat bude vhazování po levici ústeckého gólmana.

57:33
    Buly po pravici Soukupa. Hosté riskují power-play!

57:13
    Zakázané uvolnění Ústí nad Labem (na icingy 3:4).

56:28

56:05
    Hostům se nedaří nic, co by vedlo alespoň ke snížení, vymyslet.

55:30
    Kotouče za cenu vyhození se zbavuje také Merta.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 12. Roubík (Smetana), 37. Kloz (Brož, Roubík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Vl. Brož, D. Sobotka, Skočovský, Smetana, Bernad, Holomek, připraven Macek – D. Tůma, Roubík, J. Kloz – Tenkrát, Melka, D. Merta – Dalecký, Rys, Kuchler – Křivohlávek, Andres, Gengel. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (J. Dlouhý) – J. Mrázek, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Blaha, M. Rohan, K. Charousek, R. Černý – Sloboda, Kverka, D. Kaše – N. Hlava, Hejcman, M. Kadlec – Šťovíček, L. Vrána, D. Vaněk – Ringler, Macháček, F. Wágner. Trenéři: Jaroslav Beck, Josef Dušek.

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman