Nantes – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Lille – Nice 1:1 (kon.) | Marseille – Guingamp 0:0 (kon.)
FC Nantes
2:1 (1:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 10.01.2016, 14:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Skončil nám velice zajímavý zápas francouzské ligy, ten kdo se na to díval určitě neprohloupil. Šance na obou stranách, krásné góly. Avšak šťastnějším týmem se stal ten domácí z Nantes, kteří urvali tři body. Tímto se s vámi loučím. Příjemný zbytek nedělního odpoledne. (15:53:39)

90+3
    90+2. Žlutá karta

90+2
    Žlutou kartu dostává Neal Maupay (AS Saint-Étienne).

90
    Sudí nastavuje tři minuty nad rámec hrací doby.

87
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

86
    Velkou šanci domácích kazí až výborný zákrok Ruffiera.

86
    Žlutou kartu dostává Jonathan Brison (AS Saint-Étienne).

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Neal Maupay.

84
    Dalším potrestaným hráčem je Gillet.

80
    Domácí si vedení hlídají, nikde nespěchají. V posledních 10 minutách uvidíme spoustu zdržování.
    77. Kolbeinn SIGÞÓRSSON - 2:1

77
    Nantes právě vstřelili branku!
    Chybu jednoho stopera využil náhradník Kolbeinn Sigþórsson. Stav utkání 2:1

75
    Máme před sebou posledních 15 minut zápasu.

73
    Soderlund se objevil ve velké šanci, v rozhodujícím okamžiku však netrefil branku.

71
    Hosté zahrávali z 30 metrů přímý volný kop, k němu se postavil Hammouma. Ten však poslal míč daleko nad branku.

70
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Johan Audel, přichází Jules Iloki.

70
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Kolbeinn Sigþórsson.

64
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Benjamin Corgnet.

Branky: 29. Audel, 77. Sigþórsson – 14. Roux (pen.)

Karty:   84. G. Gillet (NAT) – 30. Pajot (SET), 86. Brison (SET), 90+2. Maupay (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 12:19. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:16.
    FC Nantes: Riou – Adryan (64. Bedoya), Audel (70. Iloki), Djidji, Bammou (70. Sigþórsson) – G. Gillet, Lenjani, Thomasson, Sabaly – B. Touré, Vizcarrondo.
    Náhradníci: Dupé – Sigþórsson, Iloki, Bedoya, R. Gomis, Dubois, Cana.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Eysseric (64. Corgnet), Hamouma, Lemoine – F. Pogba, Pajot (46. Clément), Roux (84. Maupay), Søderlund – Théophile-Catherine, Bayal Sall.
    Náhradníci: Moulin – Clément, Corgnet, Maupay, Malcuit, Monnet-Paquet, Polomat.

Rozhodčí: Stéphane Lannoy- David Benech, Julien Pacelli