Club Brugge – Mouscron 3:0 (kon.) | Leuven – Kortrijk 1:0 (kon.) | Westerlo – Mechelen 3:2 (kon.)
Charleroi – Sint-Truiden 0:0 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
1:0 (0:0)
KV Kortrijk
Sobota 16.01.2016, 20:00Belgická Jupiler Pro League • 22. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Budu se s vámi těšit u dalších komentovaných přenosů na viděnou. Hezký zbytek večera! (22:03:37)

Je konec! Vítězi dnešního klání se nakonec stávají hráči domácího Oud-Heverlee Leuven, jenž si ve druhém poločase vydřeným výkonem došli pro všechny tři body. A zároveň je nutno podotknout, že zaslouženě. Hosté dohrávali více jak 65 minut v deseti hráčích a tomu také odpovídal jejich herní projev – k vidění tedy zrovna příliš fotbalové parády nebylo. O jedinou branku zápasu se postaral v 75.minutě Jovan Kostovski.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Trossard, přichází Asamoah.

90+3
    Ojo již mohl definitivně rozhodnout o výsledku dnešního zápasu, ale dle pomezního sudí se nacházel v ofsajdové pasti.

90+2
    Po útočném faulu na Bostocka sudí hru přerušuje, to Leuvenu maximálně vyhovuje.

90+1
    Hosté se v samotném závěru dostávají k blízkosti Riouovy brány, ovšem zakončit se jim nedaří.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Kanu (Oud-Heverlee Leuven).

88
    Dlouhý nákop Kortrijku končí nechtěně až u brankáře Rioua, teď jsou to naopak domácí, jenž nemusí nikam s rozehrávkou pospíchat.

87
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází D'Haene, přichází Lallemand.

85
    Ojo se po Chanotově chybě ve vápně ocitl sám proti hostujícímu brankáři, nicméně Keet perfektním výběhem znemožnil Ojoovi vystřelit a připisuje si tak další velmi důležitý zákrok!

83
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Croizet, přichází Houdret.

82
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Kostovski, přichází Ojo.

81
    Hosté teď měli možnost přímého kopu, kterou po centru do vápna zakončil hlavičkou Pavlović, avšak našel pouze Riouovu náruč.

80
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Van Loo, přichází Mercier.

79
    Při rozehrávce rohového kopu výborně zasáhl gólman Riou, pak ale došlo ke střetu hráčů v oblasti malého vápna a sudí musí opět přerušovat.