Toulouse – PSG 0:1 (kon.) | Guingamp – Nantes 2:2 (kon.) | Troyes – Rennes 2:4 (kon.)
Bordeaux – Lille 1:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Remeš 2:2 (kon.) | Bastia – Montpellier 1:0 (kon.)
Toulouse FC
0:1 (0:0)
Paris Saint-Germain
Sobota 16.01.2016, 17:00 • Stadium Municipal • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (18:56:00)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 3:4.
    Střely mimo: 6:7.
    Rohy: 2:7.
    Ofsajdy: 2:7.
    Fauly: 9:10.

Napínavé utkání nakonec končí nejtěsnějším úspěchem pařížského celku. Druhý poločas patřil lídrovi soutěže, kterému se nakonec povedlo skórovat až ve třiasedmdesáté minutě, kdy se z bezprostřední blízkosti prosadil Zlatan Ibrahimović. Domácí se ovšem nemají za co stydět. V prvním poločase byli lepším celkem a jen málo jim chybělo k tomu, aby vedli.

90+4
    90+2. Přímý kop Zlatana

90+2
    Hodně nebezpečně prověřil brankáře Lafonta z přímého kopu Zlatan Ibrahimović! Jeho standardní situace z levé strany mířila do šibenice, ale tam skvěle zakročil brankář!

90+1
    Nad rámec devadesáti minut byly nastavené další tři minutky. Domácí mají jen minimum času na vyrovnání. PSG si navíc přihrává v obraně a nikam se nežene.

90
    Domácí měli k dispozici rohový kop z levé strany, který nakonec byl brankově zužikován. Ve vápně byla hromada hráčů, ale nikdo ve fialovém nezakončil.

88
    Na druhé straně byl pěknou přihrávkou osloven Zlatan Ibrahimović, kterému hned v zárodku jeho akce byl odmáván ofsajd.

87
    Toulouse to ještě zkouší, ale obrana PSG je neoblomná. Domácí budou hodně litovat nevyužitých šancí v prvním poločase.

86
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází William Matheus, přichází Jacques François Moubandje.

84
    Domácím se ovšem nepovedlo z této akce nic vymyslet, a tak se směrem dopředu prodrali hosté. Z levé strany odcentroval jeden z hráčů, ale místo zakončení byl míč jen bránícími hráči odkopnut.

83
    Rozhodčí nyní domlouvá Marcu Verattimu, který zastavil na levé straně pronikajícího hráče Toulouse. Následovat tak bude přímý kop z větší dálky.

82
    Z dálky to zkoušel Jean-Daniel Akpa-Akpro solidně. Střela ze střední vzdálenosti šla ovšem jen přímo doprostřed branky, kde byl pozorný brankář Trapp.

81
    Toulouse by si ovšem minimálně za první poločas zasloužilo vyrovnání. Povede se to domácím, anebo byla branka Ibrahimoviće vítězná?

80
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Aleksandar Pešić.
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Adrien Regattin.

79
    Další kombinace hostů byla zakončena přihrávkou na nabíhajícího Ibrahimoviće. Ten se prodíral do zakončení, ale na míč se mu nakonec nepovedlo dosáhnout.

78
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Benjamin Stambouli, přichází Marco Verratti.

75
    Následně po výkopu se do vápna prodral Edinson Cavani. Ten běžel sám na brankáře, ale naběhl si až moc do úhlu, odkud trefil jen boční síť branky.