Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:2 (kon.) | Buffalo – Washington 4:1 (kon.)
Columbus – Colorado 2:1 (kon.) | St. Louis – Montreal 4:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)
Edmonton – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 5:0 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Tampa – Florida 3:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Montreal Canadiens
Neděle 17.01.2016, 01:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Já se s vámi loučím, přeji příjemné vstávání. Někdy u NHL zase napočtěnou. (04:14:33)

Dnešní utkání sledovalo 19 501 diváků.

V prodloužení byli nakonec úspěšnějším týmem domácí. Šlo jen o to, kdo udělá první chybu a tu udělali nakonec hosté. Robby Fabbri se zmocnil puku a jeho dílo následně dokončil krásnou brankou Jori Lehterä. Blues si tedy připisují další dva body, naopak bod pro Montreal je zklamáním.

Střely na branku: 22:49

Jori LEHTERÄ - 4:3

62:04
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je konec! Tento skvělý zápas nakonec uťal finský forvard JORI LEHTERÄ, ačkoliv celou práci udělal Fabbri. Ten s pukem najel do útočné třetiny, kde ale upadl. Tam se jej zmocnil finský hráč, který udělal kličku a utkání ukončil! Asistence: Robby Fabbri.

61:27
    Lars Eller najel po pravé straně do pásma a následně nabíjel Brendanu Gallagherovi, jehož přízemní střelu vykopl Elliott.

60:52
    O puk přišli a po pravé straně se řítil do střelecké pozice Tomáš Plekanec. Jeho ukrytou střelu skrz obránce ovšem zachytil brankář Elliott.

60:24
    U puku jsou domácí hokejisté, kteří hostům puk moc půjčit nechtějí. Uvidíme, co vymyslí směrem dopředu.

60:01

Třetí třetina nám opět nabídla vedení Montrealu, které vydrželo jen pár chvilek. Domácí Blues se hned dostali zpátky do utkání, a tak se můžeme těšit na prodloužení. To s dnešním tempem může být hodně luxusní podívanou.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:14
    Na druhé straně byli také nebezpeční domácí, ale těm se nepvovedlo svou akci zakončit v gólový efekt, a utkání míří do prodloužení.

58:39
    Tak toto je neskutečné. Brian Elliott snad čaruje! Nejdříve lapil pokus Paula Byrona z levé strany a následně si poradil i s rychlýma dorážkama!

58:15
    S tvrdou střelou P.K. Subbana si musel opět poradil domácí brankář, pro kterého to nyní nebylo nic obtížného.

57:52
    Nahazovaný puk na branku Condona byl raději hostujícím brankářem přidržen. Vhazovat se bude po jeho pravici.

David Panuška

Branky a nahrávky: 1. Fabbri (Tarasenko, Lehterä), 32. Stastny (Parayko, Berglund), 55. Rattie (Backes, Berglund), 63. Lehterä (Fabbri) – 24. Subban (Markov, Galchenyuk), 31. Pacioretty (Beaulieu, Plekanec), 54. Plekanec (Pacioretty, Gallagher)

St. Louis Blues: Elliott (Binnington) – Pietrangelo, Edmundson, Shattenkirk, Parayko, Bortuzzo, Butler – Tarasenko, Lehterä, Fabbri – Brouwer, Stastny, Steen – Upshall, Backes, Berglund – Reaves, Brodziak, Rattie
    Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Markov, Petry, Emelin, Barberio, Beaulieu – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Weise, Desharnais, Galchenyuk – Byron, Eller, Fleischmann – Flynn, Mitchell, De La Rose

Rozhodčí: Sutherland, L’Ecuyer – Sharrers, Murchison

Diváci: 19 501