Trenčín – Skalica 6:0 (kon.) | Poprad – Žilina 3:1 (kon.) | Zvolen – Košice 0:2 (kon.)
Martin – Banská Bystrica 1:2 (3:4 po s.n.) | Piešťany – Nitra 2:3 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
HK Skalica
sk Neděle 17.01.2016, 15:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR)

Nakoniec výrazné víťazstvo Trenčanov, po slabšej prvej tretine zlepšili nasadenie a pohyb a vybojovali tri body. Skaličania už sa naozaj musia chystať na baráž. (17:12:37)

58:52
    Pašek faulom kazí presilovku svojho tímu. DOhrá sa teda zrejme 4 na 4.

58:52
    Pašek, Skalica, 2 min – napadnutie

58:26
    Posledná šanca pre Skalicu dať čestný úspech, domáci Kutej určite urobí všetko pre nulu. Lukáš Novák mu zbytočným faulom rozhodne nepomohol.

58:26
    L.Novák, Dukla, 2 min – hákovanie
    HOLENDA - 6:0

56:15
    Trenčín dal gól!
    Veľmi šikovne to teraz spravil Denis Hudec, počkal si pri mantineli, kým mu za obsadených spoluhráčov nakorčuľuje z druhej vlny MATÚŠ HOLENDA. Holenda už bol potom sám medzi kruhmi a prekonal brankára.
    Asistencie: Denis Hudec, Peter Šišovský

55:37
    Mladík v skalickej bráne bude pokračovať.

55:37
    Hlinka ušiel obrane hostí, rútil sa sám na Košúta, ale neprekonal ho. Brankár hostí sa následne zrazil s brániacim hráčom a ostal otrasený ležať.

54:42
    Ranu Lukáša Nováka z pravého kruhu teraz brankár hostí dobre videl a vyrážačkou dobre zasiahol.

54:21
    Do tretiny zaviezol puk Drtina a potom vyzval k zakončeniu Lukáša Nováka, jeho pokus Košút kryl.

52:58
    Po vyhratom buly prišla strela Reháka, ale s tou si Košút poradil,následne hostia dostali puk mimo svoje pásmo.

52:54
    Bezúch, Skalica, 2 min – napadnutie

52:32
    Domáci v plnom počte.

51:55
    Dvakrát sa oprel do puku Zálešák, no ani raz neprestrelil brániacich hráčov.

51:20
    S pokusmi Skaličanov od modrej si Kutej poradil.

51:01
    Pašek krížnym pasom našiel Brendla pred odkrytou bránou, tomu však pri strele odskočil puk a netrafil tak.