Omsk – Minsk 8:1 (kon.) | Barys – N.Novgorod 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 6:2 (kon.)
Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.)
Dinamo Riga
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Admiral Vladivostok
Neděle 17.01.2016, 16:00 • Arena Riga • KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:40:33)

Trestné minuty: 16:16

Utkání je u konce a k radosti fandů se z výhry raduje Dinamo Riga. Hostům se sice podařilo i podruhé vyrovnat, když se ve 42. minutě trefil Michajl Fisenko, jenže v 53. minutě dnes podruhé udeřil Filipp Toluzakov a jak se později ukázalo, byl to gól vítězný. Definitivu na výhru pak dal v poslední minutě do prázdné branky Lauris Darzinš. Riga tak nad Vladivostokem zvítězila 4:2.

59:58
    Ještě poslední snaha hostů o snížení, Sedláček byl ale proti.
    Lauris DARZINŠ - 4:2

59:21
    Riga právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Ve vlastním pásmu se puku chopil Mejja, obloučkem přihrál na LAURISE DARZINŠE, ten si popojel na červenou čáru a odtud poslal puk do opuštěné branky. Asistence: Gints Mejja, Steven Seigo.

58:59
    Sedláček teď udržel domácím vedení, když se před ním objevil Ugarov. Toho ale trochu neposlechl puk a vyslal jen slabou střelu.

58:53
    Bobkov je na střídačce, začíná power-play Admiralu.

58:40
    Hosté si berou oddechový čas.

57:59
    Se svým výpadem neuspěl ani Alexandrov.

57:13
    Riga skvěle drží střední pásmo, Vladivostok je momentálně bez šance na průnik a případné zakončení.

55:46
    Dalšími potrestanými hráči jsou domácí Edgars Kulda a hostující David Booth. Tito hráči si odnesli tresty 2+2 minuty za hrubost.

55:46
    Nakonec se na trestnou lavici odebrali domácí Gunars Skvorcovs a hostující Jegor Dugin, oba dostali dvě minuty za hrubost.

55:46
    Ihned po akci se za brankou Admiralu strhla šarvátka, do které se zapojilo hned několik hráčů. Rozhodčí budou mít práci, právě probíhá jejich domluva, kdo zamíří na trestnou lavici.

55:46
    Domácí byli blízko navýšení náskoku, když se před brankářem zjevil Kulda, puk za brankovou čáru ale nepropasíroval.

55:09
    Ofsajd hostů, ocitl se v něm Fisenko.

54:26
    Redlihs dobře napadal rozehru hostů, Vladivostok se tak musel vrátit a začít znova.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Darzinš (Mejja, Galvinš), 38. Toluzakov (Redlihs), 53. Toluzakov (Redlihs), 60. Darzinš (Mejja, Seigo) – 29. Blum (Lugin, Bartulis), 42. Fisenko (Lugin, Kinrade)

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, Sotnieks, Zile, Cibulskis, Jerofejevs, Ševčenko – Darzinš, Sestito, Mejja – Skvorcovs, Džerinś, Indrašis – Redlihs, Toluzakov, Pavlovs – Kulda, Saulietis, Zabis – Sprukts.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Kinrade, Zemčjonok, Kosmačjov, Lisov – Booth, Dugin Alexandrov – Gorškov, Fisenko, Lugin – Ugarov, Kuzněcov, J. Alševskij – , Podšendjalov, Sajustov, Jakovlev – S. Alševskij.

Rozhodčí: Anisimov, Bondar – Gorděnko, Tomilov

Diváci: 4 748