Omsk – Minsk 8:1 (kon.) | Barys – N.Novgorod 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 6:2 (kon.)
Spartak Moskva – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
CSKA Moskva
Neděle 17.01.2016, 12:30 • Arena Jugra • KHL

Máme za sebou poměrně zajímavé utkání, v němž hosté zvítězili poměrně jednoznačně 5:0. Utkání plné emocí ovládali a zvítězili zaslouženě. Nutno dodat, že zápas skvěle okořenila řada šarvátek. Velice produktivní dnes byl Alexander Radulov, který vstřelil vítěznou branku a na tři góly nahrál. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (15:08:22)

Stéphane Da COSTA - 0:5

58:56
    CSKA právě vstřelilo branku!
    STÉPHANE DA COSTA dostal v přesilovce perfektní přihrávku a svou umístěnou střelou překonal Fokina. Asistence: Nikita Zajcev, Alexander Radulov.

58:38
    Vasilčenko ještě odchází na dvě minuty za zdržování hry, takže CSKA si může navýšit skóre.

57:36
    Lapenkov dostává také trest do konce utkání stejně jako jeho soupeř.

57:36
    Další pěstní souboj předvedli divákům Jevgenij Lapenkov a Arťom Sergejev.
    Jan MURŠAK - 0:4

56:29
    JAN MURŠAK doklepl puk do odkryté branky po pěkné kombinační akci. Asistence: Geoff Platt, Alexander Radulov.

54:43
    Sitnikov dostal ještě osobní trest.

54:43
    V utkání skončil Vitalij Sitnikov, který dostal desetiminutový trest poté, co se příliš rozohnil vůči rozhodčímu, který ho vyloučil na dvě minuty za hákování.

54:21
    A opět vyhození. V posledních minutách hraje CSKA vynikající oslabení, zatímco Jugře se v přesilové hře nevede.

53:36
    Hostům se opět podařilo poslat kotouč přes všechny čáry, takže za vlastní brankou zakládá akci Želdakov.

52:57
    Domácí kombinují a vše zakončil střelou z bezprostřední blízkosti Andrej Ankudinov, ale Fastha nepřekonal.

52:07
    Vasilčenko to nyní hodně překombinoval a dostal spoluhráče do složité situace. Akce končí zásahem brankáře Fastha.

51:33
    Další vyhození hostů přes všechny čáry šetří trochu času a umožňuje vystřídání unavené trojice.

50:43
    Želdakov pálil od modré, ale jeho pokus postrádal tolik potřebnou přesnost, takže se nakonec k puku dostali hosté a vyhodili.

50:18
    Další tvrdý zákrok předvedli hosté, kteří půjdou do tří. Zbytečný zákrok na Denise Gorbunova předvedl Gennadij Stoljarov.

48:44
    Arťom Blažijevskij se vrací na trestnou lavici, kde stráví následující čtyři minuty za faul na Akmaldinovova.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 15. Radulov, 22. Stoljarov (Sergejev), 44. Muršak (Radulov), 57. Muršak (Platt, Radulov), 59. Da Costa (Zajcev, Radulov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (38. Fokin) – Kalašnikov, Želdakov, Pogorišnyj, Vasilčenko (A), Chvostov, Selezňov, Mamkin – Bortnikov, Gorbunov, Panov (C) – Buljanskij, Jacenko, Sitnikov (A) – Orlov, Taraťuchin, Lapenkov – Ankudinov, Akmaldinov, Beljajev
    CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Zajcev, Naumenkov (C), Mjasiščev, Denisov, Pivcakin, Sergejev, Blažijevskij – Platt, Muršak (A), Radulov (A) – Petrov, Da Costa, Kugryšev – Žarkov, Pihlström, Stoljarov – Telegin, Andronov, Mamin, Kuzmenko

Rozhodčí: Kadyrov, Bulanov – Parfjonov, Sysujev