Mladá Boleslav – Trenčín 1:1 (kon.) | Horn – Teplice 0:2 (kon.) | Jablonec – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
FK Jablonec
1:0 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Neděle 17.01.2016, 16:00 • UMT Mšeno • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek neděle a zase někdy na počtenou. (17:41:39)

Je dobojováno! Fotbalisté Jablonce nakonec poráží celek Dunajské Stredy 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil po pěkné akci David Breda. Ve druhé půli už se jen hodně bojovalo o balon, ale snad kromě hlavičky Tomáše Wágnera nic druhá pětačtyřicetiminutovka nic nenabídla.

90+1

90
    Ten ale fotbalisté Jablonce v pohodě odrazili.

90
    V závěru utkání ještě budou fotbalisté Stredy zahrávat roh.

89
    Wágner se teď pokusil ve vápně Stredy o jakési nůžky, ale moc se mu nepovedly a brankář hostů si míč v pohodě chytil pro sebe.

87
    Pospíšil teď zachytil nalevo míč a zkusil vystřelit pravačkou. Míč ale letěl přímo do náruče brankáře slovenského týmu.

85
    Rossi teď ztratil na půlce míč ve skluzu a musel jej zpátky vybojovat před vlastní bránou, což se mu ale povedlo, a tak se Jablonec vydal od své brány.

84
    Ti s ním ale také neudělali žádný zázrak, a tak jej získali zpět jablonečtí fotbalisté.

83
    Útok se mu ale moc nepovedl a míč získali hosté.

82
    Lischka si teď po rohu hostů doslova doběhl pro faul a Jablonec tak bude moci rozehrát míč od vlastní brány.

80
    Dobrý obranný zákrok teď předvedl Hanousek, který zabránil jednomu z hráčů Stredy v zakončení přímo před svou bránou.

78
    Lischka teď u rohového praporku zkušeně ubránil jednoho z hráčů slovenského týmu, a rozehrávat tak bude Bárta od brány.

77
    Obrana Jablonce si nicméně v pohodě poradila s následným protiútokem Dunajské Stredy.

76
    Hanousek poslal do šance Pospíšila, který ale na hranici velkého vápna přišel o míč. Následně jej ale získal zpět a povedlo se mu i odcentrovat, ale zakončení se jednomu z jeho spoluhráčů vůbec nepovedlo.

74
    I když se slovenští fotbalisté dostali díky rozehrávce k míči, dlouho u něj nezůstali. Následně ale přišli o míč i hráči Jablonce.

73
    Tak teď Jablonce nebyl daleko druhé brance. Na centr vedený z pravé strany si totiž naskočil Tomáš Wágner, s jehož hlavičkou měl brankář Dunajské Stredy pořádné problémy.

72
    Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

71
    Hanousek teď dobře ubránil nově rodící se útok Stredy.

69
    Je to přesně, jak už jsem psal, ve druhé půli jsou to zatím, jak by řekl legendární trenér Slavoje Houslic Pepík Hnátek, dlouhé nakopávané balóny.

68
    Z následného protiútoku se nic neděje a k míči se opět dostává Streda.

66
    Kysela ale dobrým obranným zákrokem míč odrazil alespoň na roh.

65
    Teď byli zelenobílí v náběhu do útoku, ale hráči ve řlutých dresech jim útok překazili a naopak se bude muset bránit Jablonec.

63
    Ve druhé půli Jablonec mnohem více pouští Stredu na vlastní polovinu, ale ta toho zatím nijak nedokázala využít.

62
    Z rohu ale Jablonec nic nevytěžil.

61
    Karavaev teď potáhl míč středem a před vápnem nahrál Pospíšilovi, který shodou okolností našel centrem právě Karavaeva, jehož zakončení bylo odraženo na roh.

59
    Teď šli dopředu hosté, ale opět nic z toho a Jablonc se v pohodě ubránil.

57
    Teď byl Jablonce před bránou Stredy, ale nic z toho nebylo.

56
    Ve druhé půli je to zatím spíše taková nakopávaná.

54
    Mihálik teď zatáhl míč po levé straně před bránu a odcentroval. Tam zkoušel míč zakončit Karavaev, ale trefil jen stojícího hráče před sebou.

53
    V této fázi hry je Streda lepším celkem.

52
    Tak teď byla Streda blízko vyrovnání, ale domácí brankář míš do protipohybu reflexivně vykopl.

51
    Streda šla te\´d do šance, ale míč brankář Jablonce.

49
    Pospíšil běžel po levé straně k bráně, ale nakonec byl zastaven a bude z toho pouze aut.

48
    Ti teď zahrávali rohový kop, který ovšem skončil hlavižkou mimo bránu.

47
    V úvodu druhé půle jsou mírně aktivnější hosté.

46

Je za námi první poločas. V něm byli fotbalisté Jablonce mírně aktivněším celkem a díky brance Davida Bredy ze sedmatřicáté minuty vedou nad Dunajskou Stredou po první půli 1:0.

45

45
    Rovněž jejich akce skončila nezdarem.

44
    Masopust utekl s míčem a povedlo se mu i odcentrovat. Jeho centr byl ale hodně nepřesný, a tak míč převzali do své moci fobalisté Stredy.

43
    Rys teď takticky přerušil na půlce akci hostů.

42
    Po další akci Jablonce bude brankář Stredy rozehrávat od brány.

40
    Ten ale dopadl katastrofálně a míče se tak ujmuli opět jablonečtí.

40
    Hosté z Dunajské Stredy mají teď míč ve své moci a pozvolna zakládají nový útok.
    37. David BREDA - 1:0

37
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID BREDA, který správně umístil do brány míč po Masopustově centru z pravé strany. Asistence: Lukáš Masopust.

35
    Jablonec měl teď příležitos ke střele na bránu, ale na hostující obranu nakonec nevyzrál.

33
    Breda byl teď na půlce stržen k zemi a těžce se zvedá. Rozhodčí hru ale nepřerušil.

30
    Nyní se hraje nahoru dolu. Obě mužstva si předávají míč jako horký brambor.

27
    Hanousek teď běžel s míčem do protiútoku poté, co se hostům nepovedl jejich útok, ale byl takticky sundán k zemi.

25
    Rys na půlce poslal míč na obleženého Bredu, který o něj přišel. Dobře ale vyběhl Beneš, který míč uzmul zpět pro zelenobílé.

24
    Tu ale Breda zakončil prachbídně a vysoko přestřelil.

23
    Jablonec má teď po faulu na Masopusta možnost zahrávat standardní situaci.

22
    Breda teď dobře přečetl záměr hostujících fotbalistů přerušil na půlce jejich akci.

21
    Masopust unikl s míčem po pravé straně a povedlo se mu i vystřelit. Jeho přízemní střelu na vzdálenější tyč ale brankář Stredy chytil.

20
    Tu ale hosté utnuli hned v jejím rodícím se zárodku.

20
    Jablonce teď na své polovině kombinuje a připravuje se na další akci.

19
    Streda zisku míče ale nijak nevyužila a Bárta tak může rozehrát od brány.

18
    Masopust se teď snažil vymyslet něco na půlící čáře, ale podklouzl a o míč přišel.

16
    Nyní má míč v držení Jablonec, který se teď dostal do nebezpečné akce, ale nakonec z toho nic není a k útoku se dostávají hosté.

13
    Omlouváme se za technický výpadek.

10
    Další náznak akce Dunajské Stredy Jablonce v pohodě ubránil.

9
    Kubista teď na půlce opět hledal aktivního Masopusta, ale ten nakonec v souboji přišel o míč.

8
    Masopust byl teď Rysem opět vyslán do šance, ale přerušil ho v jeho aktivitě zdvižený praporek signalizující ofsajd.

6
    Teď se hosté pokoušeli projít k Bártovi po levé straně, ale nepovedlo se jim to.

5
    Jablonceká pravá strana je v úvodu utkání docela aktivní. Teď znovu utekl obráncům Stredy Masopust, ale zakončení akce opět nebylo úplně nejpřesnější.

3
    Rys teď vhazoval aut mířící na Masopusta, ale ten si s balonem nedokázal poradit proti dvěma hráčům Stredy a vybojoval tak pouze další aut.

1
    Masopust potáhl míč z pravé strany a z hranice velkého vápna odcentroval do středu před bránu na Hanouska, který poslal první střelu na bránu, ale mířil hodně nepřesně.

1

Rozehrávat budou fotbalisté Jablonce.
    Úvodní sestava Jablonce v první půli.

Oba celky už vstupují na trávník, což je znakem toho, že utkání brzy vypukne.

Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu dalšího přípravného utkání fotbalového Jablonce nad Nisou. FK Jablonec se v tomto duelu střetne s celkem FK DAC Dunajská Streda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Josef Zdobinský

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 37. Breda

FK Jablonec: 1. poločas: Bárta – Rys, Beneš, Kubista – Hanousek, Hübschman, Greguš – Masopust, Trávník – Breda, Tecl.
    2. poločas: Bárta – Kysela, Pernica, Lischka – Rossi, Pospíšil – Karavaev, Mihálik, Hanousek – Doležal, Wágner.