Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Lada Toljatti
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Metallurg Novokuzněck
Středa 03.02.2016, 16:00 • Arena Lada • KHL

38:26
    V závěru periody je tu další vyloučení, na trestnou lavici odchází za hákování opět Anton Šenfeld (TOG).

34:11
    Kirill Ščukin (NOV) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

27:38
    Střelec úvodní branky Anton Šenfeld (TOG) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

24:46
    Hosté si ale přesilovku sami zkracují, jsou totiž vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě.

22:55
    Třetí vyloučení na straně domácího celku, Kirill Putilov (TOG) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:55
    Vasilij Strelcov (TOG) je potrestán na dvě minuty za hákování, druhá přesilová hra pro Metallurg.

06:32
    První vyloučení dnešního zápasu putuje na stranu domácího celku, dvě minuty za hákování obdržel Andrej Nikitěnko (TOG).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 13. Šenfeld (Mastrjukov), 36. Komarov (Mastrjukov, Šenfeld) – 26. Musin (Romanov), 42. Lebeděv (Zemčenko), 49. Lebeděv (Zemčenko, Kousal)

Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Romanov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Šenfeld, Bělousov, Mastrjukov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Komarov, Nikitěnko, Sulejmanov – Achmetov, Strelcov, Bočarov.
    Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (Jevstafjev) – Manuchov, Fairchild, Ščukin, Ljamkin, Nekolenko, Glebov, Kapotov – Kousal, Poliščuk, Kaprizov – Lebeděv, Zemčenko, Butuzov – Romanov, Musin, Jerdakov – Mitrjakov, Makarenko, Semjonov

Rozhodčí: Ovčinnikov, Cyplakov – Bersenjov, Judin