Bayern – Darmstadt 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Mohuč 3:2 (kon.) | Ingolstadt – W. Brémy 2:0 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 20.02.2016, 15:30Německá Bundesliga • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera! U sledování dalších online přenosů na počtenou. Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (17:49:34)
    Dnešní utkání končí dělbou bodů!

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:15.

Dnešní utkání je u konce! Oba celky vstřelily ve druhé půli po jedné brance, a tak se dnes body dělí po remíze 1:1!

Do vedení se dostal hosté, které poslal do trháku v 53. minutě Marcel Schäfer, jenž těžil z dobré práce Vieirinhy a z voleje zamířil přesně na zadní tyč. O vyrovnání se postaral za sedm minut Salomon Kalou, který těžil z tlaku domácích do branky a po individuální akci poslal míč mezi nohama Nalda do sítě. Hosté si přeci jen mohli odvézt z Berlína tři body, nicméně Gustavo mířil jen do tyče a další šance v závěru skvěle pochytal Jarstein.

90+3

90+2
    Následně si ještě připsal další ostrý zákrok na obranné polovině obránce hostů Rodriguez a ani jej nemine trest v podobě žluté karty.

90+1
    Gustavo si ještě neodpustil nějaké poznámky směrem k rozhodčím a za svoje poznámky vidí žlutou kartu.

90+1
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Arnold, kterého nahrazuje Knoche.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty!

89
    Vedad Ibiševič ostře fauloval ve středu hřiště unikajícího hráče a ani jeho nemine trest v podobě žluté karty.

88
    Následně od rohového praporku vyslal pěkný centr Draxler, nicméně jeho pas nakonec obrana v pruhovaném dokázal nadvakrát odvrátit mimo pokutové území.
    87. Obrovské šance hostů!

87
    Další neuvěřitelná šance hostů! Po centru z pravé strany se míč octl na hlavě Schafera, ale jeho pokus dokázal brankář domácích reflexivně vyrazit. K odraženému míči se dostal Vieirinha, ale také jeho pokus k tyči dokázal brankář domácích skvělým zákrokem vyrazit!

86
    Hosté jsou nyní na koni, domácí jsou pod velkým tlakem.
    85. Gustavova rána do tyče!

85
    Obrovská šance hostů! Na centr Rodrigueze naskočil Naldo, který svou hlavičkou poslal míč na Gustava, jenž ale před prázdnou brankou selhal a balon poslal pouze do tyče!

84
    Kruse posunul při zpracování před vápnem rychle na Schafera, který chtěl vypálit z voleje, ale míč mu byl ukopnut na další rohový kop.

83
    Faulem se posléze ve středu hřiště provinil v obraně vypomáhající Julian Draxler, domácí mají k dispozici opět přímý volný kop.

81
    A opět v útoku domácí. K centru se tentokrát dostal na pravé straně Weiser, ale jeho jemný pas Vlků pohodlně odvrátila.