Austria – Mattersburg 2:2 (kon.) | Salzburg – Rheindorf Altach 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Grödig 2:0 (kon.)
Admira – Ried 0:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:0 (0:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 20.02.2016, 18:30 • Red Bull Arena (Wals-Siezenheim) [Kapacita: 31 895] • Rakouská Bundesliga • 23. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:23:02)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli zcela jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na branky jsme si však dnes museli počkat až do druhého poločasu, a to když se jako první trefil v 70. minutě z přímého kopu hlavou Miranda. O třináct minut později to bylo už 2:0, a to když se dokázal prosadit Oberlin. Nutno podotknout, že domácí hráli od 65. minutě proti deseti hráčům, branku se jim však i přesto nepodařilo vstřelit. Domácí si tak za dnešní výhru 2:0 připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 54% – 46%
    Střely celkem: 15 – 4
    Střely na branku: 5 – 0

90+4

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a rozhodčí ho tak za malou chvíli ukončí.

90+2
    Aigner a Walke se nyní srazili ve vápně, ale ošetření nebude potřeba ani u jednoho z borců.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu, uvidíme kolik ještě hlavní rozhodčí nastaví.

89
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a domácí si tak jdou za dalším vítězstvím.

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází kvůli zranění Valon Berisha a místo něj nastupuje Takumi Minamino.

86
    Berisha nyní zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů ve středu hřiště a bude tak muset být ošetřen.

85
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách.
    83. Dimitri OBERLIN - 2:0

83
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Keïta se dostal k míči na hranici vápna soupeře, následně ho poslal skvělou přihrávkou do vápna k úplně volnému DIMITRIU OBERLINOVI, ten se následně uvolnil přes jednoho z obránců a střelou k levé tyči nedal Luksemu žádnou šanci.

83
    Domácí se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

82
    Domácí fanoušci už slaví vítězství svého týmu a jsou si tak pravděpodobně jisti, že jejich tým dnes nezklame.

80
    Schwegler a Aigner se nyní dostali do křížku po odpískání, rozhodčí je tak musí uklidňovat.

79
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště a míč na kopačkách mají hosté.

78
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Smail Prevljak a místo něj nastupuje Yasin Pehlivan.