SK Karviná – Mor. Budějovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Nymburk – Děčín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:1 (kon.) | Kolín – Písek 5:2 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 0:0 (zruš.)
Kobra – Trutnov 4:1 (kon.) | Tábor – Bílina 12:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 20.02.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 44. kolo

56:04
    Hodonín dostane možnost vstřelit čestnou branku, za krosček oslabí domácí tým Slováček.

48:08
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Nyní už se Vsetín raduje! V přečíslení dva na jednoho ujel Kolařík, který tentokrát moc dobře věděl o JOSEFU DAŇKOVI a ten jeho nabídkou nepohrdl a zavěsil pod víko, čímž si připsal druhou trefou v dnešním utkání. Asistence: Jan Kolařík, Radim Tesařík.

45:09
    Škapík nyní nabídl na zlatém podnose branku Petru Pešovi, hodonínský kapitán však nepochopitelně prázdnou branku netrefil!

40:25
    Vsetínská přesilovka končí, Kolařík zbytečně fauloval v útočném pásmu a odsedí si dvě minuty za držení.

39:49
    Hodonínský Lišaník zastavil pronikajícího Hrazdiru jen za cenu podražení, svůj tým tak oslabí na dvě minuty.

39:15
    Demontáž hodonínské obrany pokračuje! Skvělou přihrávkou Slováčka z rohu kluziště přetavil v pátou branku Vsetína obránce MICHAL NEDBÁLEK. Asistence: Ondřej Slováček, Tomáš Vávra.

37:05
    Vávra to v nájezdu zkoušel do bekhendu, ale koncovku přetáhl a branku přestřelil!

37:05
    Vávra se řítil osamocen na Zavadila, Mikéska jej však zahákoval, vsetínský útočník přesto zakončil do bekhendu! Rozhodčí nařizuje trestné střílení!

35:25
    Na ledě to opět jiskří, rozhodčí vylučuje: Petr Dvořák 2+2 min. sekání, Jurásek 2 min. hrubost. Hodonín bude hrát v početní výhodě 5 na 4.

35:08
    Kolařík zcela osamocen před Zavadilem, zkoušel na něj vymyslet různé kulišárny, správný čas na zakončení však prováhal. Na druhé straně se pak vyznamenal Petr Hromada, když zneškodnil akci 3 na 1 a vychytal Janáse.

28:11
    Skvělé sehraná kombinace domácích hráčů! Kajaba zavezl kotouč do útočného pásma, zadovkou jej poslal Vaňkovi, ten už mohl vystřelit, ale počkal si na dojezd MICHALA ŽÁKA, kotouč mu předložil a vsetínský obránce propálil Zavadila. Asistence: Daniel Vaněk, René Kajaba.

24:11
    Peš nyní připravil skvělou příležitost pro Juráska, na zkušeného útočníka Hodonína už zívala prázdná branka, ale rozvlněna byla pouze vnější síť.

22:51
    Za Hromadovou brankou se strhla potyčka mezi Nedbálkem a Matulou, rozhodčí posílá oba dva vychladnout na 2+2 minuty za hrubost.

19:05
    Dobývání hodonínské brány pokračuje! Vsetínští nyní snad na pátý pokus dokázali překonat Zavadila, první pokus Hrazdiry Zavadil vyrazil, z dorážky pálil Vávra, hostující brankář chtěl kotouč zalehnout, ale ten si znovu našel DAVIDA HRAZDIRU, jenž si luxusně narazil o mantinel a pak teprve umístil.

17:44
    Klobouk dolů před JANEM KOLAŘÍKEM, ten si v poklidu projel hodonínskou obranu, zeptal se Zavadila kam jde a s přehledem zasunul kotouč do branky. Asistence: Jakub Řezáč.

17:13
    Vsetín si dvacet vteřin zahraje ve dvojnásobné početní výhodě, dvě minuty pro Jedličku za nedovolené bránění.

15:33
    Vsetín si zahraje v početní výhodě, dvě minuty za hákování pro Nedvěda.

15:11
    Domácí otevírají skóre zápasu! Z pravého kruhu prostřelil Zavadila JOSEF DANĚK. Asistence: Jan Kolařík.

03:03
    Počet hráčů na ledě se srovná, dvě minuty pro vsetínského Finsterleho za krosček.

01:32
    První vyloučení zápasů na straně Hodonína, dvě minuty za nedovolené bránění pro Nedvěda.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 16. Daněk (Kolařík), 18. Kolařík (Řezáč), 20. Hrazdira, 29. Žák (Vaněk, Kajaba), 40. Nedbálek (Slováček, Vávra), 49. Daněk (Kolařík, Tesařík)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík,, Vrba, Ambruz, Ostrčil, Žák, Řezáč, Báchor, Nedbálek – Vaněk, Vávra, Zúbek, Kolařík, Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Daněk, Ondráček.
    SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Zollpriester) – Kolář, Mikéska, Nedvěd, Škapík, Jedlička, Lišaník – Matula, Sajdl, Peš, Kuba, Jurásek, Polesný, Janás, Charvát, Tomi, Hložánek, Černohous, Venclík.

Rozhodčí: Fiedler – Blaha, Goňa