Manchester Utd. – Arsenal 3:2 (kon.) | Tottenham – Swansea 2:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:1 (0:1)
Swansea City
Neděle 28.02.2016, 15:05 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 27. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního podvečera a někdy příště opět na shledanou. (17:10:06)

Zákroky brankáře: Łukasz Fabiański – 3

Zákroky brankáře: Łukasz Fabiański – 9

Zákroky brankáře: Hugo Lloris – 3

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1! Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, neboť se už v 19. minutě trefil Paloschi. Domácí poté svého soupeře téměř ve všem přehrávali, ale do poločasu se vyrovnávací branky nedočkali. Tu dokázal vstřelit až v 70. minutě střídající Chadli. Domácí poté uzamkli svého soupeře ještě víc a dočkali se také vedoucí branky a otočení stavu utkání z 0:1 na 2:1! V 77. minutě se o to postaral krásnou střelou z hranice vápna obránce Rose. Domácí poté své vedení už dokázali ubránit a dnešní zápas tak zaslouženě vyhráli 2:1.

Držení míče: 57% – 43%
    Střely celkem: 34 – 10
    Střely na branku: 14 – 4
    Tottenham dokázal otočit utkání se Swansea, a po zaváhání Arsenalu se dostává na druhou příčku! Na Leicester ztrácí dva body ...

90+5

90+5
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí ho tak za malou chvíli ukončí.

90+4
    Žlutou kartu vyfasoval za odkopnutí míče po odpískání Kyle Walker.

90+3
    Alli si s míčem tak dlouho hrál na levé straně hřiště, až o něj přišel.

90+2
    Hosté drží míč na svých kopačkách a ještě se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut!

90+1
    Následný rohový kop nenadělal domácím nějaké větší potíže.

90
    Sigurðsson to zkusil přímo na branku, jeho pokus však zblokoval jeden z hráčů stojících ve zdi do zámezí.

90
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z třiatřiceti metrů.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak zbytečně přišli.
    Krásná momentka slavícího Nacera Chadliho

Martin Penker

Branky: 70. Chadli (Walker), 77. Rose – 19. Paloschi (Cork)

Karty:   56. Rose (TOT), 90+4. Walker (TOT) – 28. A. Williams (SWN), 43. Paloschi (SWN), 58. A. Ayew (SWN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 14:4. Střely mimo: 14:2. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:14.
    Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Wimmer, Rose – Dier, Alli – Son Heung-min (75. R. Mason), Eriksen, Lamela (63. Chadli) – Kane (84. Onomah).
    Náhradníci: Vorm – Bentaleb, Davies, Chadli, R. Mason, Onomah, Trippier.

Swansea City: Fabiański – Rangel, F. Fernández, A. Williams (C), Taylor – Cork, Britton (75. Fer), Ki Song-jung (83. B. Gomis) – G.Þ. Sigurðsson – A. Ayew, Paloschi (88. Barrow).
    Náhradníci: Nordfeldt – Amat, Barrow, Fer, B. Gomis, Naughton, Routledge.

Rozhodčí: Mike Jones – Andy Garratt, Mick McDonough