La Coruňa – Malaga 3:3 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:4 (kon.)
Real Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Gijón – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Valencia – Atlético 1:3 (kon.)
SD Eibar
0:4 (0:2)
FC Barcelona
Neděle 06.03.2016, 16:00 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Španělská LaLiga • 28. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:51:28)
    Leo Messi dnes opět zářil a výraznou měrou se podílel na vítězství Barcelony

Utkání končí očekávaným vítězstvím Barcelony, která se dnes na hřišti Eibaru prezentovala dalším velmi dobrým výkonem. Své góly hosté rozvrhli do obou poločasů, přičemž mužem číslo 1 byl na trávníku opět Leo Messi. Ten dva gól sám dal, na prvním se podílel a znovu předvedl svou dokonalou fotbalovou genialitu. Eibar nehrál špatně, hlavně za výkon v prvním poločase si domácí zaslouží pochvalu, ovšem kvalitou byl dnes soupeř někde jinde.

90+2

90+1
    Sudí Undiano nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Takaši Inuj.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí by se již nejraději viděli v kabině, dnešní zápas skončí očekávaným vítězstvím Barcelony.

88
    Uspěchaný roh, defenziva FCB situaci s přehledem vyřešila.

87
    Eibar vybojoval rohový kop, který rozehraje Saúl Berjón z pravé strany.

86
    Je to další skvělé představení Barcelony, která je nesmírně silná směrem dopředu. Zároveň si své odvede i směrem dozadu.
    84. Luis SUÁREZ - 0:4

84
    Barcelona právě vstřelila branku!
    LUIS SUÁREZ využil špatného zpracování soupeře, s míčem se dostal na pravé straně do vápna, kde nasadil "housle" Anderu Capaovi, tělem se zbavil i druhého obránce a přesně zamířil ke vzdálenější tyči.

83
    Žlutou kartu dostává Javier Mascherano (FC Barcelona) za faul na Sergi Enricha, kdy zjevně neodhadl svůj skluz.

82
    Na Messim ztroskotává jeden domácí hráč za druhým, po žluté kartě Ramise dostává za faul na fenomenálního Argentince také Dani García (SD Eibar).

81
    Barcelona předvedla málo vídané trojstřídání, je jasné, že hosté spějí k další výhře.

80
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arda Turan, Sergio Busquets a Gerard Piqué, přichází Sergi Roberto, Thomas Vermaelen a Marc Bartra.

78
    Dani García by musel mít tryskový pohon, aby zachytil nepřesnou přihrávku na hrací ploše.
    76. Lionel MESSI - 0:3

76
    Ramis zahrál rukou po střele LIONELA MESSIHO, který tak pokutový kop vybojoval a následně i s přehledem, střelou doprostřed branky, proměnil.

Martin Dvořák

Branky: 8. Munir (L. Suárez), 42. Messi (Munir), 76. Messi (pen.), 84. L. Suárez (Roberto)

Karty:   5. Radošević (EIB), 70. Ramis (EIB), 82. Dani García (EIB) – 49. L. Suárez (BAR), 83. Mascherano (BAR)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 18:10.
    SD Eibar: Riesgo – Capa, Pantić, Ramis, Juncà – Adrián González, Escalante, Dani García, Radošević – Bastón (68. Berjón), Enrich (90. Inuj).
    Náhradníci: Irureta – Ansotegi, Inuj, Hajrović, dos Santos, Luna, Berjón.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves, Piqué (80. Bartra), Mascherano, Alba – Rakitić, Busquets (80. Vermaelen), Arda Turan (80. Roberto) – Messi, L. Suárez, Munir.
    Náhradníci: ter Stegen – Iniesta, Bartra, Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu.

Rozhodčí: Undiano – Barbero, Zancada