La Coruňa – Malaga 3:3 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:4 (kon.)
Real Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Gijón – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Valencia – Atlético 1:3 (kon.)
Valencia CF
1:3 (1:1)
Atlético Madrid
Neděle 06.03.2016, 20:30 • Estadio Mestalla, Valencie • Španělská LaLiga • 28. kolo

88
    Francouzský útočník má odpracování, zahrát si příjde Óliver Torres.
    85. Yannick FERREIRA-CARRASCO - 1:3

85
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Další minela Diega Alvese, který dnes neprožívá zrovna vydařené období. YANNICK FERREIRA-CARRASCO se uvolnil ve vápně a prostřelil brankáře domácích.

84
    Gary Neville to jenom přece zkusí. Na hřiště posílá žolíka Negreda, odpočinout si půjde defenzivní záložník Javi Fuego.

81
    A máme tady vyloučení na straně domácích. Po druhé žluté kartě jde do sprch Santos, který dnes neprožil skvělé utkání.

78
    Feghouliho šlapák vůči Lucasi Hernándezovi. Domácí hráč mu ten debut pořádně okořenil.
    72. Fernando TORRES - 1:2

72
    Hosté proměnili výhodu rohového kopu. Centr Kokeho se snesl na hlavu Giméneze, který prodloužil míč na zadní tyč kde byl osamocený FERNANDO TORRES a ten posílá svůj tým do vedení 2:1.

68
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Yannick Ferreira-Carrasco.

64
    Žlutou kartu dostává Luciano Vietto.

63
    Simeone posiluje útočnou fázi svého týmu. Odchází střední záložník Kranevitter a místo něj přichází útočník Fernando Torres.

61
    Druhé střídání domácích, odchází dnes výrazný a hlavně autor branky Denis Čeryšev, místo něj přichází čerstvý Rodrigo.

60
    Tak teď Alvés trochu vynahradil minelu z prvního poločasu, neskutečným zákrokem vytěsnil střelu Vietta, který se po výměne míče s Griezmannem ocitnul sám na hranici penalty.

57
    Dnes velmi chybující Santos se dopustil faulu na Viettovi a tak mu rozhodčí ukázal žlutý kartonek.

46
    Gary Neville šáhnul o poločasé přestávce ke střídání. Odešel Enzo Pérez a přišel Danilo Barbosa.
    28. Denis ČERYŠEV - 1:1

28
    Valencia právě vstřelila branku!
    Tak jsem to zakřiknul, Valencie po 4 minutách vyrovnává stav utkání na 1:1. Alcacér krásně sklepnul DENISI ČERYŠEVOVI a ten překonal bezmocného Oblaka.
    24. Antoine GRIEZMANN - 0:1

24
    A máme tady první branku utkání a taky zároveň velkou minelu brankáře Alvése, který pustil za svá záda střelu ANTOINEHO GRIEZMANN a to známená, že hosté jdou do vedení 1:0.

Branky: 28. Čeryšev (Alcácer) – 24. Griezmann (Koke), 72. F. Torres (J. Giménez), 85. Ferreira-Carrasco (Griezmann)

Karty:   57. Santos (VAL), 78. Feghouli (VAL) – 64. Vietto (ATM)   81. Santos (VAL)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:12. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:11.
    Valencia CF: Diego Alves – Cancelo, Mustafi, Santos, Siqueira – E. Pérez (46. Danilo), Fuego (84. Negredo) – Čeryšev (61. Rodrigo), A. Gomes, Feghouli – Alcácer (C).
    Náhradníci: Ryan – Abdennour, Barragán, Danilo, Parejo, Rodrigo, Negredo.

Atlético Madrid: Oblak – Luís, Lucas Hernández, J. Giménez, Torres Juanfran – Koke, Kranevitter (63. F. Torres), Gabi, Ñíguez – Griezmann (88. Ó. Torres), Vietto (68. Ferreira-Carrasco).
    Náhradníci: Moyà – Á. Correa, Gámez, Ferreira-Carrasco, Partey, Ó. Torres, F. Torres.

Rozhodčí: Álvarez Izquierdo

Diváci: 40 819