Havlíčkův Brod – Jihlava 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 2:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 5:2 (kon.) | Třinec – Přerov 1:4 (kon.)
Havířov – Warriors Brno 6:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 3:5 (kon.) | Motor ČB – Žďár n/S 6:3 (kon.)
HC Kometa Brno
5:4 (2:2, 1:2, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 06.03.2016, 12:00 • DRFG Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

55:33
    Tomáš Sedláček dostává dvě + deset minut za držení protihráče a nesportovní chování.

53:16
    Moravčík odpyká dvě minuty za nafilmovaný pád, jeho soupeř fasuje dvě minuty za sekání.

50:10
    Za hrubost vyloučeni Rudolph a David. Týmy hrají ve stejném počtu.

47:55
    Kometě je nabídnuta další početní výhoda. Za podražení je vyloučen Lukáš Moucha.

45:11
    Plynulost hry ovšem narušují častá vyloučení. Tomáš Sedláček si odpyká dvouminutový trest za hrubost.

42:35
    Nejhorší mají Brňané za sebou a jsou již ve čtyřech hráčích. Počet sil se navíc vyrovná, nebo´t Peter Novák obdržel 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

42:05
    Trest odpyká Maxim Čajkovič za vražení na hrazení.

40:31
    Patrik Vašíček dostává dvě + deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Hosté budou mít početní převahu.

36:44
    Faul kolenem a dvouminutový trest Davida Sýkory umožňují Kometě šanci na vyrovnání.

32:05
    Za nesportovní chování si odpyká menši trest Matěj Svoboda.

19:35
    V závěru třetiny budeme ještě svědky dalšího vyloučení. Za nedovolené bránění odjíždí na trestnou lavici Jan Červenka.

17:09
    Další přesilová hra je tu, tentokrát opět pro Brno. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Šimon Jindra.

15:08
    Počet sil na ledě se ale brzy vyrovná! Za hákování jde pykat Dominick Vašíček.

14:34
    Další dvouminutový trest pro Jakuba Šípka. Tentokrát odjíždí za katr, neboť proti soupeři použil krosček.

10:50
    A nyní si přesilovou hru zahrají i hosté. Matěj Svoboda se dopustil faulu loktem a na dvě minuty oslabí modrobílý tým.

05:52
    Za krosček odsedí dvě minuty na trestné lavici Jakub Šípek. Brno tak má první početní výhodu.

Veronika Freyová

Branky a nahrávky: 2. Lašák (Vašíček, Čajkovič), 8. Kučeřík (Svoboda), 36. Konečný (Lašák), 44. Kunc (Sedláček), 50. Čajkovič – 16. Rudolph (Jindra), 19. Moucha (Šípek), 26. Novák (Červenka), 26. Schulz (Novotný)

HC Kometa Brno: Kašpar (Pleticha) – Masár, Sedláček J., Věžník, Buchal, Vašíček P., David, Sedláček T. – Čajkovič, Konečný, Novák – Kučeřík, Kudrna, Hubáček – Svoboda, Vašíček D., Kunc – Lašák
    BK Mladá Boleslav: Haas (Rylich) – Novotný, Sýkora, Suk, Málek, Dobrkovský, Červenka, Rudolph, Furmánek – Schulz, Valdhans, Šípek – Novák, Moucha, Čermák – Jindra, Moravčík

Rozhodčí: Humpolíček – Čuňočka, Lainka