Columbus – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 1:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 5:2 (kon.)
Dallas – Chicago 5:2 (kon.) | Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Carolina 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
5:2 (0:0, 1:1, 4:1)
Anaheim Ducks
Sobota 12.03.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
    Tarasenkovi to v noci střílelo.

St. Louis Blues zvítězilo popáté v řadě, tentokrát to odnesl Anaheim Ducks. Vladimir Tarasenko přispěl k výhře dvěma góly a jednou asistencí. (y)

Zveřejnil(a) NHL.cz dne 11. březen 2016

Domácí tým vyhrává celkem jednoznačně 5:2, pomohla mu k tomu třetí třetina, kterou vyhrál 4:1. (04:44:44)

1. Vladimir Tarasenko (STL) 2+1
    2. Jake Allen (STL) 26 zák., 2 góly, 92,9%
    3. Carl Gunnarsson (STL) 0+1

Československá stopa v utkání:
    Dmitrij Jaškin (STL) 0+0,1 střela, čas na ledě 10:51

59:40
    Už se nic nestane, domácí tento zápas vyhrají.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.
    58:38 Vladimir TARASENKO - 5:2

58:38
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí vyhrají, je to jasné. Přes celé kluziště se do prázdné branky trefuje VLADIMIR TARASENKO. Bez asistence.

58:20
    Střela od modré byla nepřesná.

58:00
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
    57:22 Vladimir TARASENKO - 4:2

57:22
    A zase chyba hostující obrany a je znovu potrestaná. VLADIMIR TARASENKO se dostal k puku a celkem pohodlně překonává brankáře Andersena. Bez asistence.

56:56
    Duck nyní šanci na vyrovnání. Co nejčastěji se snaží posílat puk na branku St. Louis. Blues nečeká snadný závěr zápasu.
    55:27 Rickard RAKELL - 3:2

55:27
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Tak tohle se domácím úplně nepovedlo. Brouwer chtěl odehrát kotouč od vlastní branky, ale napálil jen brusle kolegy Stastného, od nichž se puk odrazil do branky. Gól je připsaný RICKARDU RAKELLOVI. Bez asistence.

55:00
    Střelecky aktivnější Ducks nemohou najít recept na obranu domácího mužstva.

54:10
    Třetí třetina se v podstatě jen dohrává, o tom, kdo vyhraje, je pravděpodobně rozhodnuto. Domácí tým vede o dvě branky.

53:50
    Postavení mimo hru, vhazovat se bude v neutrální zóně. Ale až po komerční přestávce.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 37. Stastny (Gunnarsson, Brouwer), 42. Lehtera (Schwartz, Tarsenko), 43. Berglund, 58. Tarasenko, 59. Tarasenko – 26. Getzlaf (Kesler, Rakell), 56. Rakell

St. Louis Blues: Allen (Nilsson) – Pietrangelo, Boumeester, Shattenkirk, Gunnnarsson, Parayko, Edmunson – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Brouwer, Stastny, Fabbri – Jaškin, Backes, Berglund – Reaves, Brodziak, Usphall
    Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Bieksa, Fowler, Manson, Lindholm, Despres, Holzer – Perron, Gerzlaf, Ritchie – Perry, Rakell, McGinn – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Sanotoreli, Thompson, Garbutt

Rozhodčí: Pollock,Hebert – Gawryletz, Nansen

Diváci: 19 412