Slezský FC Opava
1:1 (0:1)
MFK Karviná
Pátek 18.03.2016, 18:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Slezské derby dospělo k remíze 1:1. Nakonec asi zasloužené, i když domácí se po dvou hodně sporných zákrocích v karvinském vápně dožadovali penalty. Hrdinou zápasu je střídající Jakub Janetzký, který pět minut před koncem vyrovnal. Opavský trenér Jan Baránek se ve druhém poločase nebál zariskovat, defenzivu stáhl na tři obrance a skvěle mu vyšlo také střídání. Nakonec je asi rád, že utkání nebylo o jedné chybě, jak odhadoval v předzápasovém rozhovoru pro Deník. Tu totiž v šesté minutě vyrobil Simerský. Já se pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek pátečního večera. (19:53:51)

90+2

90+1
    V závěru vidí žlutou kartu Dreksa.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

88
    Poslední střídání. Za karvinského Puchela nastupuje Duda.

85
    Opava právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Po centru Mrázka krásně zavěsil střídající Janetzký.

85
    Právě jsme obdrželi informaci o tom, že zápasu přihlíží 1653.

84
    Po centru Přichystala se v pětce balon zapletl pod nohami Mrázkovi. K vyrovnání moc nechybělo.

82
    Obrovskou šanci nedal Urgela. Ve vápně pálil nad.

82
    Jiří Hošek od rozhodčího viděl žlutou kartu.

80
    Grussmanna nahrazuje na place Janetzký.

80
    Mozola střídá Přichystal.

78
    Urgela stál sám před Vaškem, nahrál lépe postavenému Budínskému, ten však opavského gólmana nepřekonal.

76
    Po přistrčení spoluhráče pálil zpoza vápna Kuzmanovič. Skvělý Pindroch ovšem tento tento pokus zlikvidoval.

72
    Trenér Baránek posiluje ofenzivu. Stopera Dvorníka střídá Jurečka.

68
    Žlutou kartu má už i Opava. Po zákroku na kapitána Karviné Eismanna ji viděl Grussmann.

67
    Václav Mozol je při střelecké chuti. Jeho rány ovšem míjí prostor tí tyči Pindrochovy svatyně. Ta poslední skončila v ochranné síti tribuny G.