S. Makedonie – Island 0:0 (kon.) | Rusko – Ázerbájdžán 2:2 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 0:3 (kon.)
Albánie – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 0:0 (kon.)
Irsko – Itálie 1:4 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 4:1 (kon.) | Francie – Skotsko 2:0 (kon.)
Maďarsko
0:0 (0:0)
Izrael
Čtvrtek 24.03.2016, 19:00 • Alcufer Stadion (Győr) [Kapacita: 4 500] • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:55:50)

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli sice ve druhé půli lepším týmem, branku se jim však nepodařilo vstřelit a zápas tak skončil za bezbrankového stavu. Nutno říci, že domácí hráli od 70. minuty v početní výhodě. Oba týmy si tak po dnešní remíze 0:0 připisují do tabulky skupiny 4 po jedno bodu.

Držení míče: 60% – 40%
    Střely celkem: 7 – 7
    Střely na branku: 3 – 1

90+4

90+4
    Míč se však dostal od rohového praporku pouze do rukavic brankáře Elkaslasiho.

90+4
    Domácí ještě budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a nyní to tak už vypadá, že dnes branku opravdu neuvidíme.

90+3
    Míč se však od rohového praporku dostal pouze do rukavic brankáře Nagyho.

90+2
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+2
    Botka se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté. Ti samozřejmě nikam nepospíchají

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě 4 minuty.

90
    Makrai dostal skvělý pas za obránce, následně se s míčem objevil zcela sám před Elkaslasim, ten však proti němu dobře vyběhl a jeho následnou střelu skvěle vyrazil mimo vápno.

88
    Zápas pomalu, ale jistě míří ke svému závěru a vypadá to, že dnes branku neuvidíme. No počkejme si ještě na samotný závěr utkání.

86
    Makrai dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, místo však zakončení hlavou, volil zakončení nůžkami, míč po jeho zakončení skončil daleko vedle pravé tyče.

85
    Domácí zkazili přihrávku na polovině soupeře a o míč tak opět přišli.

84
    Jeden z domácích hráčů se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou hosté.

82
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Dániel Gera a místo něj nastupuje Akos Kecskes.

80
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

79
    Zsolt Kalmár vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nešetrný faul na jednoho z protihráčů zhruba na polovině hřiště.

77
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.

76
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Oz Perez a místo něj nastupuje David Keltjens.

75
    Domácí jsou momentálně zaparkovaní s míčem před vápnem soupeře a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci, která by vedla ke gólu.

73
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Roland Sallai a místo něj nastupuje Gabor Makrai.
    72. Vidův přímý volný kop

72
    Vida to zkusil přímo na branku, jeho velmi povedenou střelu dokázal Elkaslasi výborně vyrazit před sebe, tam se však nacházel pouze zcela osamocený Lenzser, ten však z nepochopitelných důvodů míč následně poslal vysoko nad branku!

70
    Tak toto je pro hosty velmi nepříjemná událost. Gadi Kinda totiž v rozmezí pár minut vyfasoval od rozhodčího druhou žlutou kartu a musí tak předčasně do sprch! Domácí navíc budou zahrávat po jeho tvrdém faulu přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.

69
    Míč se dostal z tohoto přímého kopu na zadní tyči k jednomu z domácích hráčů, ten ho vrátil zpět do vápna, kde se nacházel střídající Zsoter, ten však svým následným střeleckým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.

68
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů. Gadi Kinda navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul na jednoho u protihráčů žlutou kartu.

67
    Perez dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

66
    Střídají také hosté. Hřiště opouští Ataa Jaber a místo něj nastupuje Ido Davidov.

65
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Bence Mervó a místo něj nastupuje Donat Zsoter.

64
    Sallai dostal skvělou přihrávku do vápna, jeho následný střelecký pokus z velkého úhlu dokázal z brankové čáry vyrazit mimo tři tyče Elkaslasi.

63
    Hosté si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a míč tak skončil pouze u brankáře Nagyho.

62
    Hra zatím pokračuje tak, jak v první půli. Tedy bez šancí a převážně ve středu hřiště.

60
    Domácí si mezi sebou nerozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

59
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

57
    Hosté střídají. Hřiště opouští Ezat Khalaila a místo něj nastupuje Din David.

56
    Míč se po nepřesné přihrávce od jednoho z hostujících hráčů na polovině soupeře dostal až do rukavic brankáře Nagyho.

54
    Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

53
    Raiyan poslal do vápna centr z pravé strany, tam se však míč dostal pouze k Bobalovi, a ten ho následně poslal mimo vápno.

52
    Máté Vida vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul na jednoho z protihráčů na polovině soupeře.

52
    Míč se z tohoto přímého kopu dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho u hostujících hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

51
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů.

50
    Gera poslal do vápna centr z pravé strany, tam se dostal k hlavičce Sallai, jeho pokus však skončil daleko vedle pravé tyče.

49

48

47
    Ezat Khalaila vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nešetrný faul na jednoho z protihráčů ve vápně soupeře.

47
    Balilti byl faulován na polovině soupeře a hosté tak zůstanou u míče i nadále.

46
    Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se ženou s míčem směrem dopředu.

46

První poločas je za námi. Zápas nám zatím příliš mnoho krásy nenabízí. Ani jeden z týmů se v první půli nedostal prakticky do žádné větší příležitosti. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý.

45+3
    Míč se dostal ve vápně na hlavu Sallaie, ten ho však poslal mimo tři tyče.

45+2
    V samém závěru první půle budou ještě domácí zahrávat rohový kop.

45+1
    Ten však nenadělal domácím nějaké větší potíže.

45+1
    Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

45+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

45
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.

44
    Tak nakonec ne, Perez už je na nohou a hodlá pokračovat ve hře bez ošetření.

44
    Perez zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře a bude tak muset být ošetřen.

43
    Botka poslal do vápna centr z pravé strany, ten však dokázal Peretz v pohodě odvrátit mimo vápno.

42
    Botka byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak budou domácí.

40
    Míč se od rohového praporku dostal na přední tyči na hlavu Merva, ten ho však prodloužil pouze za sebe k jednomu z hostujících hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

39
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

38
    Sallai už míří za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.

37
    Sallai zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů zhruba na polovině hřiště a bude tak muset být ošetřen.

36
    Lenzser se však následně snažil poslat do vápna centr z pravé strany, míč však poslal pouze do zámezí.

35

33

32
    Raiyan poslal do vápna centr, který se dostal k volnému Perezovi, ten však míč z první poslal pouze do rukavic brankáře Nagyho.

32
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

30
    Forgacs to zkusil přímo na branku, trefil však pouze dobře postavenou zeď.

29
    Eli Balilti se dopustil faulu zhruba pětadvacet metrů od vlastní branky a domácí tak budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop. Eli Balilti navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

29
    Zápas nám zatím příliš krásny nenabízí, neboť jsme po zhruba třiceti minutách neviděli ani jednu větší šanci.

27
    Sallai dostal skvělou přihrávku do vápna od Kalmara, míč si však špatně zpracoval, a ten mu tak následně utekl do zámezí.

27

25
    Khalaila se dopustil útočného faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou domácí.
    24. Mervově nebezpečné střele předcházel ofsajd

24
    Mervo se dostal do zajímavé šance, když střílel na branku soupeře uvnitř vápna, tuto šanci však zastavil rozhodčí, neboť byl Mervovi odpískán ofsajd.

24
    Ne však na dlouho, neboť za malou chvilku přišla nepřesná přihrávka jednoho z nich a míč tak ukořistili domácí.

23
    Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

22
    Botka poslal míč zpět ke svému brankáři, ten však následně ve vlastním vápně trochu zariskoval a naštěstí se míč po jeho výkopu odrazil od Khalaily mimo tři tyče.

21
    Míč se z tohoto přímého kopu dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

21
    Kinda se dopustil faulu zhruba osmatřicet metrů od vlastní branky a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

20
    Kalmar a Raiyan se dostali do nějaké slovní rozepře po jednom ze soubojů a rozhodčí je tak musí uklidňovat.

19
    Následný rohový kop nenadělal domácím nějaké větší potíže.

19
    Jaber poslal do vápna centr, na který si nabíhal Perez, ten se však k míči nedostal, neboť u něj byl dříve brankář Nagy, a ten ho vyrazil na rohový kop.

18
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů.

17
    Mervo se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.

16
    Gera zkusil své střelecké štěstí střelou poblíž hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba dva metry vedle pravé tyče.

16
    Hraje se zatím velmi opatrně na obou stranách, a tak jsme zatím po patnácti odehraných minutách neměli možnost vidět nějakou větší šanci.

14
    Mervo napřáhl ke střele z velké dálky, jeho pokus však skončil daleko vedle pravé tyče. Trenér však ihned po této střele na něj začal nadávat, neboť tuto situaci měl vyřešit jinak, než touto zbrklou střelou.

13
    Balilti poslal do vápna centr, ten však bez problémů odvrátil mimo vápno jeden z domácích hráčů.

12
    Gera se dopustil faulu na vlastní polovině a hrát tak mohou hosté.

11
    Jaber poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však ve vápně dostal pouze k Lenzserovi, a ten ho následně poslal daleko od své branky.

9
    Kalmar dostal příliš nepřesnou přihrávku na levé straně hřiště a míč tak skončil pouze v zámezí.

8

7
    Mervo dostal příliš těžkou přihrávku na hranici vápna soupeře a míč mu tak následně po zpracování utekl do zámezí.

6
    Kalmar poslal do vápna centr, na který si naskočil Sallai, jeho hlavičkový pokus však skončil nad brankou.

5
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze čtyřiceti metrů.

3

2

1
    Perez byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

1
    Domácí rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli modré dresy.

Maďarsko: Nagy – Botka, Bobal, Lenzser, Hangya (C) – Forgacs, Vida – Gera, Sallai, Kalmar – Mervo
    Náhradníci: Szekely – Balogh, Cseke, Kecskes, Makrai, Polgar, Zsoter

Izrael: Elkaslasi – Jaber (C), Habashi, Peretz, Goldberg – Kinda – Raiyan, Lavi, Perez, Balilti – Khalaila
    Náhradníci: Glazer – Danino, David, Davidov, Gozlan, Keltjens, Safuri

Rozhodčí: Thórarinsson – Sigurdsson, Gudmundsson – Arnason (všichni Island).
    Dnešní utkání se odehraje na tomto krásném stadionu.

Poslední vzájemné utkání

Izrael – Maďarsko 3:0

Izrael

Izrael se momentálně nachází v tabulce skupiny 4 na třetí příčce taktéž se sedmi body. Po čtyřech odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry, 1 remízu a 1 porážku. Na venkovní půdě zatím odehráli dva zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 1x remizovali.

Posledních 5 zápasů

Izrael – Portugalsko 0:3
    Albánie – Izrael 1:1
    Lichtenštejnsko – Izrael 0:4
    Kypr – Izrael 2:4 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)

Maďarsko

Maďarsko se momentálně nachází v tabulce skupiny 4 na čtvrté příčce se sedmi body. Po pěti odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry, 1 remízu a 2 porážky. Na domácí půdě zatím odehráli dva zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 1x remizovali.

Maďarsko – Řecko 2:1
    Maďarsko – Albánie 2:2
    Portugalsko – Maďarsko 2:0
    Lichtenštejnsko – Maďarsko 0:6

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu kvalifikace na ME U21 mezi Maďarskem a Izraelem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.