Zlín – Kladno 7:0 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:1 (kon.)
Berani Zlín
7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 25.03.2016, 16:30 • Zimní stadion, Přerov • Mistrovství ČR - mladší dorost • Finálový turnaj

58:52
    Teď ještě vyloučen Hamrlík (ZLN). Zlín hraje ve třech.

56:40
    Tak tady máme sérii vyloučení. Tržil (KLA) vyloučen na 2+5+do konce utkání, dále vyloučen Zika (KLA), Sebera (ZLN), Kristek (ZLN) a Dluhoš (ZLN). Tresty budou upřesněny během chvilky.

51:07
    Aleš Patrus (KLA) vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:36
    Tomáš Kristek (ZLN) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Pokusí se ještě Kladno nějak změnit, nebo alespoň zmírnit stav utkání?

40:36
    Hned na začátku poslední třetiny je vyloučen Adam Zich (KLA) za sekání. Ševci tak mají opět možnost využít přesilovku ve svůj prospěch.

27:02
    Střelec posledního gólu Jiří Suhrada nyní odpykává 2 minuty na trestné lavici.

19:35
    Jiří Obadal (KLA) jde na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:10
    Nepříjemná situace pro ševce, protože musejí hrát ve chvíli ve třech. Matyáš Hamrlík na dvě minuty vyloučen za sekání.

10:39
    Tadeáš Dřímal vyloučen za držení. Kladno hraje druhou přesilovku.

07:36
    Kladno si zahraje první přesilovou hru. PSG Zlín byl potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Suhrada.

05:50
    Ševci si zahrají druhou přesilovou hru, protože menší trestem na dvě minuty je potrestán hráč Kladna číslo 6 – Pavel Karásek.

03:20
    Zlín si zahraje první přesilovou hru!

Nikola Světlíková

Branky a nahrávky: 2. Zmeškal (Dluhoš), 4. Světlík (Kowalczyk, Zmeškal), 6. Zmeškal (Dluhoš), 7. Kowalczyk (Janošek), 24. Suhrada (Kowalczyk), 32. Dobiáš (Sedláček, Pröschl), 47. Fajkus (Zmeškal, Světlík)

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Dřímal Tomáš, Hamrlík, Kowalczyk, Prchal, Dluhoš, Jaroněk – Leška, Suhrada, Luža, Sebera, Pröschl, Světlík, Mlýnková, Dřímal Tadeáš, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Roll) – Smažík, Zich, Kvapil, Šmolík, Flachs, Zíka, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek, Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Filip, Bernat, Bláha M., Nagy, Bláha O., Tržil

Rozhodčí: Koziol, Sýkora – Čelechovský, Zapletal