Zlín – Kladno 7:0 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:1 (kon.)
Berani Zlín
7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 25.03.2016, 16:30 • Zimní stadion, Přerov • Mistrovství ČR - mladší dorost • Finálový turnaj

58:52
    Teď ještě vyloučen Hamrlík (ZLN). Zlín hraje ve třech.

56:40
    Tak tady máme sérii vyloučení. Tržil (KLA) vyloučen na 2+5+do konce utkání, dále vyloučen Zika (KLA), Sebera (ZLN), Kristek (ZLN) a Dluhoš (ZLN). Tresty budou upřesněny během chvilky.

54:32
    Zika (KLA) teď projel celou ledovou plochu sám a dostal se až před Kubíka, kde už však nedokázal zakončit tak, aby jeho střelu Kubík nepokryl.

51:07
    Aleš Patrus (KLA) vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:36
    Tomáš Kristek (ZLN) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Pokusí se ještě Kladno nějak změnit, nebo alespoň zmírnit stav utkání?
    46:30 Sebastian FAJKUS - 7:0

46:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Na 7:0 zvyšuje SEBASTIAN FAJKUS, jenž dostal kotouč ve středním pásmu a po individuální akci zvyšuje náskok Zlína. Asistence: Lukáš Zmeškal, Lukáš Světlík.

40:36
    Hned na začátku poslední třetiny je vyloučen Adam Zich (KLA) za sekání. Ševci tak mají opět možnost využít přesilovku ve svůj prospěch.

34:37
    Mela před Rollem a další obrovská šance ševců. Kdyby se dal hokej přirovnat k divadlu, tak tady dnes Zlínští předvádí takovou malou One Man Show.
    31:34 Vojtěch DOBIÁŠ - 6:0

31:34
    Jen malou chvíli po Kowalczukově neproměněné šanci to ševci napravují a šestý gól přidává VOJTĚCH DOBIÁŠ. Asistence: Robert Sedláček, Matěj Pröschl.

31:11
    Kowalczyk měl skvělou příležitost zvýšit vedení ševců, jeho střela ale skončila v Rollově náruči.

27:02
    Střelec posledního gólu Jiří Suhrada nyní odpykává 2 minuty na trestné lavici.

25:44
    Zich (KLA) teď ohrozil rychlou akcí zlínskou bránu. Kubík se ale nenechal zaskočit a na prudkou střelu byl připraven.
    23:22 Jiří SUHRADA - 5:0

23:22
    Ševci opět zahajují třetinu gólem. Vystřelili na Rolla, který puk vyrazil, ale ztratil nad ním kontrolu. Pro JIŘÍHO SUHRADU už pak nebyl problém puk dorazit do brány. Asistence: Daniel Kowalczyk

19:35
    Jiří Obadal (KLA) jde na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:10
    Nepříjemná situace pro ševce, protože musejí hrát ve chvíli ve třech. Matyáš Hamrlík na dvě minuty vyloučen za sekání.

10:39
    Tadeáš Dřímal vyloučen za držení. Kladno hraje druhou přesilovku.

07:36
    Kladno si zahraje první přesilovou hru. PSG Zlín byl potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Suhrada.
    06:18 Daniel KOWALCZYK - 4:0

06:18
    Ševci předvádí úplnou gólovou smršť. Čtvrtý gól dává DANIEL KOWALCZYK, který krásně prokličkoval kladenskou obranou až před Jirouška. Asistence: Jáchym Janošek

05:50
    Ševci si zahrají druhou přesilovou hru, protože menší trestem na dvě minuty je potrestán hráč Kladna číslo 6 – Pavel Karásek.
    05:41 Lukáš ZMEŠKAL - 3:0

05:41
    Ševci se dnes očividně dobře vyspali. Po necelých šesti minutách jsou ve třígólovém vedení. LUKÁŠ ZMEŠKAL dává druhou branku a stejně jako u prvního gólu mu asistoval Jan Dluhoš. Asistence: Jan Dluhoš
    03:45 Lukáš SVĚTLÍK - 2:0

03:45
    Ševci využívají přesilovku a dávají další gól. To je tedy rychlovka. LUKÁŠ SVĚTLÍK zvyšuje vedení! Asistence: Kowalczyk, Zmeškal

03:20
    Zlín si zahraje první přesilovou hru!
    01:08 Lukáš ZMEŠKAL - 1:0

01:08
    Jen minutu a 8 vteřin po začátku dává Zlín úvodní branku a vstupuje tak do utkání s gólovým vedením! LUKÁŠ ZMEŠKAL po asistenci Dluhoše krásně dopravil puk za brankovou čáru! Asistence: Jan Dluhoš

Nikola Světlíková

Branky a nahrávky: 2. Zmeškal (Dluhoš), 4. Světlík (Kowalczyk, Zmeškal), 6. Zmeškal (Dluhoš), 7. Kowalczyk (Janošek), 24. Suhrada (Kowalczyk), 32. Dobiáš (Sedláček, Pröschl), 47. Fajkus (Zmeškal, Světlík)

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Dřímal Tomáš, Hamrlík, Kowalczyk, Prchal, Dluhoš, Jaroněk – Leška, Suhrada, Luža, Sebera, Pröschl, Světlík, Mlýnková, Dřímal Tadeáš, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Roll) – Smažík, Zich, Kvapil, Šmolík, Flachs, Zíka, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek, Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Filip, Bernat, Bláha M., Nagy, Bláha O., Tržil

Rozhodčí: Koziol, Sýkora – Čelechovský, Zapletal