Mattersburg – Austria 0:9 (kon.) | Rheindorf Altach – Salzburg 1:3 (kon.) | Ried – Admira 1:0 (kon.)
Grödig – Wolfsberger 0:1 (kon.)
SV Grödig
0:1 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 23.04.2016, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Rakouská Bundesliga • 32. kolo

Hlavní rozhodčí Julian Weinberger udělal tečku za zejména v prvním poločase velice pohledným utkáním, ve kterém si oba týmy vytvořily několik brankových příležitostí, gól ale nakonec padl jen jeden. Wolfsberger sice dohrával druhý poločas po vyloučení Manuela Webera v nastavení první půle o deseti, po hodině hry se ale prosadil střídající Jacobo a vystřelil svému týmu cenné tři body. Grödig zůstává přikován ke dnu tabulky a záchrana se mu začíná vzdalovat. Konečný výsledek. Grödig 0 Wolfsberger 1. (20:23:23)

90+4

90+3
    Domácí fotbalisté už se nachylují pouze k dlouhým nákopům do šestnáctky a moc dobře vědí, že dnes prohrají.

90+2
    Kdepak. Grödig se marně snaží dostat k šestnáctce během závěrečných okamžiků utkání a už to s ním vypadá hodně, opravdu hodně špatně. Míč je daleko od brány Wolfsbergeru.

90+1
    Nad rámec utkání byly nastaveny 3 minuty.

90
    Běží poslední sekundy dnešního utkání a Wolfsberger je blízko k překvapivému vítězství. Ne vzhledem k postavení v tabulce, ale vzhledem k průběhu dnešního dramatického utkání.

89
    Pascal Itter zkusil své štěstí zpoza šestnáctky, jeho následná střela ale stejně jako v případě Tobiase Kainze zamířila nad.

88
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Issiaka Ouédraogo, přichází Roland Putsche.

87
    Grödig už zřejmě v letošní sezóně nezachrání nic. Domácí zahodili obrovské množství šancí, a aby toho nebylo málo, tak doma prohrávají s oslabeným Wolfsbergerem 0:1.

86
    Tobias Kainz vypálil zpoza šestnáctky a jeho následná střela k radosti hostujících fanoušků zamířila vysoko nad.

85
    Žlutou kartu dostává Reagy Ofosu (SV Grödig).

85
    Reagy Ofosu si je dobře vědom toho, že jeho zákrok byl příliš ostrý a žlutou kartu přijímá s pokorou.

84
    Jacobo byl tvrdě faulován a jeden z domácích fotbalistů uvidí žlutou kartu.

83
    Utkání čím dál rychleji spěje ke svému konci a Wolfsberger je na dobré cestě za třemi body navzdory tomu, že od nastavení prvního poločasu hraje o deseti.

82
    Po rozehrání standardní situace se pohotovou rybičkou vrhl na vzdálenější levé tyči po centru svého spoluhráče Robert Strobl a hlavou mířil přesně do bližšího horního rohu brány, jenže Alexander Kobler si s jeho pokusem hravě poradil!

81
    Reagy Ofosu byl faulován na pravém křídle v blízkosti šestnáctky a Grödig bude zahrávat standardní situaci.

80
    Grödig deset minut před koncem vytáhl ze své lavičky všechny trumfy a už nemá příliš mnoho času na odpověď.

79
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Robert Völkl, přichází Lukas Denner.

79
    Jacobo se postavil k rozehrání rohového kopu na pravé straně hřiště, jeho následný centr ale žádného z jeho spoluhráčů nenašel.

Tomáš Reiner

Branky: 65. Jacobo

Karty:   85. Ofosu (GRD) – 29. Weber (WAC)   45+2. Weber (WAC)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:1. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:24.
    SV Grödig: Swete – Itter, Strauss, Pichler, Strobl – Kainz, Völkl (79. Denner), Rasner – Schütz (66. Sulimani), Djurić (50. Wallner), Ofosu. (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Schlager, Brauer, Baumgartner, Kerschbaum. Trenér Peter Schöttel.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Standfest, Sollbauer, Rnić (38. Jacobo), Baldauf – Zündel, Tschernegg, Weber, Wernitznig (46. Rabitsch) – Issiaka Ouédraogo (88. Putsche), Hellquist. (rozestavení 4-2-2)
    Náhradníci: Robitsch, Berger, Seidl, Schmerböck. Trenér: Heimo Pfeifenberger.

Rozhodčí: Julian Weinberger. Asistenti: Maximilian Kolbitsch, Habip Tekeli. Čtvrtý rozhodčí: Harald Lechner