Rapid – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Mattersburg 1:1 (kon.) | Wolfsberger – Admira 1:2 (kon.)
Ried – Austria 0:5 (kon.) | Grödig – Salzburg 1:2 (kon.)
SK Sturm Graz
1:1 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Středa 11.05.2016, 20:30 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 35. kolo

S konstatováním, že zápas mezi SK Sturm Graz a SV Mattersburg skončil remízou a jistotou záchrany hostů v Tipico Bundeslize se s vámi loučím a těším se zase příště. Na hledanou a hezký večer! (22:26:14)

Držení míče: 50 % : 50 %
    Střely na branku: 4:6
    Střely mimo: 3:6
    Rohy: 5:4
    Ofsajdy: 3:5
    Fauly: 10:25

Tak druhý poločas nám nahradil nudný první poločas. Hned na začátku druhé poloviny jsme viděli několik zajímavých situací v podání Mattersburgu, ale ani jedna z nich neskončila gólem. Pak si nešťastně srazil balón do brány Prietl a domácí šli do vedení. V 91. minutě se do přímého kopu opřel Bürger a Esser fantasticky vytáhl jeho střelu na roh. Z následného rohu se však do vzduchu vznesl Malic a stal se hrdinou, který zařídil spravedlivou remízu, ale hlavně potvrdil setrvání SV Mattersburgu v Tipico Bundeslize.

90+4
    Konec zápasu a hosté se radují!

90+3
    Domácí se ještě snaží strhnout vedení na svou stranu, ale času už moc nemají.
    90+2. MALIC - 1:1

90+2
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Je to gól! Hosté zaslouženě vyrovnávají a v dnešním zápase se pravděpodobně budou dělit body! Na centr si vyskočil NEDELJKO MALIC a nedal Esserovi šanci.
    90+1. Famózní zákrok Essera.

90+1
    NÁDHERA!!!! Esser znova zachránil svůj tým! Bürger znova zahrál výborný přímý kop. Následuje rohový kop.

90
    Hosté získali přímý volný kop z nějakých dvaceti metrů. To by mohla být dobrá šance pro srovnání skóre. Fran to udělal velmi šikovně.

89
    Mattersburg pokračuje v obléhání brány. Obrana domácích však funguje v dnešním zápase na jedničku.

88
    Hosté se sice snaží, ale jejich snažení je poněkud křečovité. Nyní se ke střele odhodlal Jano, ale bránu vůbec netrefil.

87
    Fotbalisté SK Sturm Graz vstřelili již třetí branku! Bohužel pro ně dvě z nich byly z ofsajdu. Teď padla ta druhá. A ofsajd to byl opravdu výrazný.

86
    Alespoň prozatím ne. Hráči SV Mattersburgu pak ještě získali míč, ale jejich snažení zhatil ofsajd.

85
    Hosté se rvou jako lvi. Odměnou jim za to je rohový kop. Povede se i jim z něj skórovat?

84
    Domácí šetří čas a nikam se neženou. Hra uprostřed hřiště jim vyhovuje.

83
    Hosté už se dostali k míči a snaží se útočit. Ruka Spranglera však jejich snažení trochu kazí.