Dukla Praha – Jihlava 2:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:2 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
FK Dukla Praha
2:5 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 22.05.2016, 09:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga • 33. kolo

Máme za sebou další utkání Juniorské ligy, kdy si Vysočina Jihlava připisuje tři body za výhru na Dukle. Hosté měli povedené standardní situace, na což se domácím vůbec nepodařilo zareagovat. Utkání bylo bohaté na branky i další příležitosti a radoval se o něco lepší tým. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (10:51:48)

90

90
    Pěnkava shodil tričko, což se nesmí, takže sudí ho trestá žlutou kartou.
    90. Jakub PĚNKAVA - 2:5

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JAKUB PĚNKAVA se dostal k hlavičce, kterou pečetil skóre dnešního utkání.

89
    Dukla obléhala svého soupeře, ale centr se vůbec nepovedl a skončil jen v náručí Pokorného.

88
    Na závěrečné minuty přichází střídání gólmanů – místo Koláře jde chytat Tomáš Pokorný.

87
    Střelu z nouze vyslali domácí a rána letěla hodně nad branku, kterou dnes hájí Marek Kolář.

86
    Gólman Kolář vyběhl z malého pokutového území a odrazil míč směrem k autové čáře.

85
    Domácí hráči bojují i za nepříznivého stavu, ale druhý poločas jim nevychází podle představ.

84
    Dukla se ještě snaží o snížení, ale teď měla i trochu smůly, když balón jen těsně minul zadní tyč Kolářovy branky.

83
    Obránce Vysočiny raději zvolil odkop až na tribunu, než aby pustil protihráče do šance.
    82. Čestmír VITÁSEK - 2:4

82
    Hosté se opět prosadili po standardní situaci. Další přesná hlavička končí za zády Řepy. Autorem branky je ČESTMÍR VITÁSEK.

81
    Ze hry odstupuje Marek Šerý a nahrazuje ho Adam Průša.

79
    Štěpán Maruš táhnul rychlý útok po pravé straně, ale obránce mu míč vypíchnul na aut.

78
    Tempo nám teď trošku opadlo a sledujeme poklidný fotbal. Vysočina se snaží udržet jednogólový náskok.

76
    Místo Jana Bajera vbíhá na trávník Jakub Čermák.

75
    Utkání v posledních minutách nepostrádá zajímavé akce, které se střídají na obou stranách.

Pavel Černý

Branky: 18. Tarasjuk, 72. Beneš – 40. Rychetník, 56. Kriegsmann, 65. Maruš, 82. Vitásek, 90. Pěnkava

Karty:   48. Sedláček (DUK), 64. Slicho (DUK) – 65. Maruš (JIH), 67. Bajer (JIH), 90. Pěnkava (JIH)

FK Dukla Praha: Řepa – Cvrček, Slicho, Petrák, Bezdička, Bezpalec (C), Schindler, Farkaš, Tarasjuk (65. Vachoušek), Vokoun, Sedláček (65. Beneš)
    Náhradníci: Beneš, Vachoušek, Czehowsky

FC Vysočina Jihlava: Kolář (88. Pokorný) – Kriegsmann (C) (58. Pěnkava), Rychetník (46. Beseda), Mlakić, Pedro, Vitásek, Bajer (76. Čermák), Šerý (81. Průša), Maruš, Duba, Spirkoski
    Náhradníci: Pokorný, Pěnkava, Beseda, Čermák, Průša

Rozhodčí: Váňa – Koval, Hrabovský