Club Brugge – Oostende 2:2 (kon.) | Gent – Genk 0:0 (kon.) | Anderlecht – Waregem 2:0 (kon.)
RSC Anderlecht
2:0 (1:0)
SV Zulte-Waregem
Neděle 22.05.2016, 14:30 • STADE CONSTANT VANDEN STOCK - Brussel (kapacita 28063 diváků) • Belgická Jupiler Pro League • O titul

Vše podstatné bylo řečeno. Já se s Vámi loučím a u dalších onlajn přenosů se budu těšit na vaši pozornost. Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám přeji pěkný zbytek neděle. (16:36:53)

Anderlecht poráží v dnešním utkání Waregem 2:0 a zajišťuje si účast v předkole Ligy mistrů. Ve 30 minutě se nejprve prosadil hlavou po rohovém kopu Nuytnick a ve druhém poločase se trefil v 72 minutě Praet a pojistil tak vítězství fialek v dnešním utkání. Nutno říci, že hosté dohrávali od 59 minuty o deseti, když po druhé žluté byl vyloučen Dalsgaard.

90+1

90
    Nastavovat se bude 1 minuta nad rámec základní hrací doby.

90
    Fialky se rozhodli dohrát utkání s míčem na kopačkách.

89
    Bossut si ještě připisuje zákrok proti dalekonosné ráně Büttnera.

87
    Utkání absolutně ztratilo tempo. Domácí vědí, že mají své jisté a oslabení hosté už nemají příliš sil.

85
    Snaha Ezekiala vyšla v niveč. Obránce Waregemu nepustil střídajícího hráče fialek a míč končí nakonec v zámezí. Odkopávat bude od branky Bossut.

83
    V akci brankář Bossut, vyběhl si pro míč a bude rozehrávat z ruky.

81
    Znovu aktivní Lukebakio, tentokrát posílal nízký centr před branku, ale Bossut si na něj počkal a vyrazil míč nohou.

81
    Nový můž na hřišti Lukebakio se dostal k hlavičce, ale ta neprošla na branku.

80
    Aktivní Acheampong vybojoval rohový kop pro Anderlecht.

78
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Verboom, přichází Buyl.

77
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Suárez, přichází Sylla.

77
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Duričič, přichází Ezekiel.

76
    Oslabený Waregem si užívá míče a postupnou kombinací se propracovává do útoku.

75
    Domácí uklidnění druhou branku kombinují na své polovině a nikam se už hnát nebudou.
    72. PRAET - 2:0

72
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Fialky odskakují na rozdíl dvou branek! Ale že se nadřeli! Dennis Praet nejprve nechal vyniknout Bossuta, který jeho ránu vyrazil a to ke kopačkám Acheamponga, ten nastřelil tyč a od tyče se míč znovu odrazil k DENNISU PRAETOVI a ten už překonal bezmocného Bossuta. – 2:0!