Dukla Praha – Jihlava 2:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:2 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:2 (0:2)
FC Slovan Liberec
Neděle 22.05.2016, 11:00 • Ďolíček • Juniorská liga • 33. kolo

To je z dnešního onlajnu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek slunečného dne. (12:55:55)

Liberec nakonec vydřel vítězství 1:2. Ale ve druhém poločase výrazně polevil a domácí tak dostali šanci utkání zvrátit. Bohemians snížili v 74. minutě díky Fotrovi, ale i přes závěrečný tlak nakonec druhý gól nevstřelili a žádný bod si tak nepřipsali.

90+2

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Hosté teď vybojovali rohový kop a mohou tak našetřit cenné vteřiny.

88
    Další šance domácích! Kubec nacentroval do vápna, kde byl Žaloudek, který svou střelou trefil jen libereckého gólmana.
    85. Ve obrovské šanci byl Fotr

85
    Obrovskou šanci měl Fotr, když osamocen ve vápně střílel mimo bránu!

84
    Bohemians budou zahrávat rohový kop.

81
    Střídání na obou stranách. Za domácí odešel Šetina a přišel Přibyl. Za hosty odešel Káva a přišel Chlumecký

78
    Střela po zemi trefila jen stojící obránce, dopředu mohou jít pro změnu hosté.

77
    Čuřík dostává žlutou kartu a Bohemians mají k dispozici přímý kop.
    74. FOTR - 1:2

74
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Napodruhé už to však vyšlo. ADAM FOTR dostal znovu dobrou přihrávku do běhu a tentokrát už si s gólmanem poradil a dramatizuje tak utkání.

72
    Fotr teď dostal krásný centr za obranu a pokusil se o lišácké řešení obloučkem přes brankáře, jeho pokus byl však příliš vysoký.