Vel. Meziříčí – Kroměříž 7:2 (kon.) | Vítkovice – Hlučín 0:1 (kon.)
MFK Vítkovice
0:1 (0:1)
FC Hlučín
Neděle 22.05.2016, 16:30 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Pro dnešek je to z Vítkovic vše. Přeji příjemný zbytek neděle. (18:31:25)

Porážka pro Vítkovice znamená již pouze čistě matematickou a absolutně nereálnou naději na postup, jelikož 3 kola před koncem ztrácí na vedoucí Prostějov 8 bodů. Hlučín se vítězstvím posunul na 5. místo před Kroměříž.

Tomu všemu přihlíželo 390 diváků.

Druhý poločas začali domácí obrovským tlakem, vytvořili si jednu gólovou šanci, kterou Kovaříkovi překazil Žižka, avšak po zhruba 12 minutách jakoby naprosto odešli ze hřiště. Hlučín přebral iniciativu, avšak Foltýn na malém vápně selhal. Po přestávce na pití mohl vyrovnat Kovařík, avšak z malého vápna nadvakrát nedokázal přes obránce na čáře propasírovat míč do branky. Stejně se vedlo později na druhé straně Badalyanovi, jen s tím rozdílem, že jeho fantasticky vychytal Krbeček. Vítkovice se do žádného velkého závěrečného tlaku nedostaly a tak Hlučín v poklidu ubránil vítězství 1:0.

90+2

90+2
    Ani poslední akce domácím nevyšla. Naopak Hlučín mohl jít do brejku, avšak sám se zahnal k postranní lajně. To ale jeho hráčům nevadilo, v poklidu tam dohráli zápas.

90+1
    Poslední střídání hostů. Badalyan končí, Massaniec si jde zahrát na poslední minutu.

90
    Z rohu se sice dostali domácí do zakončení, avšak vysoký oblouk padající do branky nebyl pro Hlaváče těžkým soustem.

90
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Hlaváč protestoval a vidí žlutou kartu.

90
    Obrana nebezpečí odvrátila. Ale je tu rohový kop.

89
    Trestný kop 30 metrů od branky, trochu ze strany. Míč si staví Hykel.

88
    Hosté podruhé střídají. Za Lukáše přišel Krivčík.

88
    Cverna vystihl rozehrávku, centroval do šestnáctky, někdo z domácích srazil míč na rozběhnutého Klejnota, ten však netrefil ideálně a pálil hodně vedle.