Mountfield HK – Olomouc 11:2 (kon.) | Sparta – Slavia 4:0 (kon.)
Mountfield HK
11:2 (2:0, 5:0, 4:2)
HC Olomouc
Úterý 02.08.2016, 12:45 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Přípravné zápasy mladšího dorostu

59:28
    Vognar putuje na trestnou lavici a Hanáci mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3.

57:42
    Juštu střídá na trestné lavici Bárta a Kohouti se budou snažit přidat druhou branku.

57:18
    Jušta si v souboji pomohl hákováním a odjíždí na trestnou lavici.

50:09
    Hosté již fyzicky nestíhají, a tak si pomáhají fauly. Tomajko zastavil pronikajícího Hynka pouze za cenu dvou trestných minut.

47:39
    Dvořák se provinil hákováním proti pravidlům a jde si odsedět dvě minuty.

36:13
    Sedmou branku mohou Lvi přidat během přesilové hry, neboť na dvě minuty je vyloučen Tomajko.

26:22
    Dvě minuty si za držení protihráče odpyká na trestné lavici Kavan.

13:11
    Možnost navýšit své vedení budou mít hokejisté z východočeské metropole při přesilové hře. Vyloučen je za podražení Vrána.

10:49
    Hostům se nabízí příležitost k vyrovnání, jelikož za podražení putuje za katr Jušta.

06:31
    Přesilovou hru si vyzkouší i Kohouti. Za nedovolenou hru vysokou holí si dvě minuty odsedí Jušta.

03:34
    Olomoučtí jdou po nedovoleném zákroku Říhy do čtyř.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 10. Nedomlel, 14. Síla, 30. Poppel, 31. Janda, 34. Poppel, 36. Jušta, 38. Poppel, 42. Záliš, 45. Hynek, 54. Šedivý, 54. Nedomlel – 58. Přecechíč, 60. Hladiš

Mountfield HK: Ševců (30. Vacek) – Janoušek, Řehák, Müller, Junek, Perička, Naar, Heligr, Bárta – Síla, Poppel "C", Soukup, Záliš, Nedomlel, Petržílka, Janda, Kašpar, Jušta, Vognar, Šedivý, Hynek. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Olomouc: Machatý (31. Richard Pražan) – Harabiš "C", Pírek, Hladiš, Nekvapil, Bajek, Kocián, Čapka, Holub, Říha, Tomajko, Handl, Dvořák, Ondřej Tichý, Přecechíč, Daniel Pražan, Jan Tichý, Kavan, Vrána, Mašíček. Trenér: Pavel Sedlák.