Mattersburg – Sturm Graz 0:2 (kon.) | Salzburg – St. Pölten 2:0 (kon.) | Admira – Rheindorf Altach 1:2 (kon.)
Wolfsberger – Ried 1:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Sobota 06.08.2016, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu a někdy příště u onlajnů napočtenou. (20:34:26)

Je za námi utkání třetího kola rakouské Tipico Bundesligy. Admira předvedla ve druhé půli zlepšený výkon, ale na skalp Altachu to nestačilo. Hosté vstoupili do druhé půle podobně jako do té první – gólem. Již po čtyřech minutách hry se radoval opět Oberlin, který využil dobré práce jeho spoluhráčů. Za domácí snížil v padesáté osmé minutě Grozurek, ale i přes mnohé další šance se Admiře srovat nepovedlo.

90+6

90+5
    Domácí Toth byl faulován, Admira má pravděpodobně jednu z posledních šancí.

90+5
    Hostující hráči u míče a míří vpřed k brance domácích.
    90+4.

90+4
    Lackner se dostal k míči uvnitř šestnáctky, ale nedokázal trefit branku!

90+3
    Domácí opět vybojovali míč a míří vpřed.

90+2
    Spiridović opět v akci, tentokrát končí jeho centr za brankovou čárou a Lukse může v klidu ušetřit pár vteřin, když bude váhat s odkopem.
    90+2. Žlutá karta

90+2
    Žlutou kartu dostává Toth (FC Admira Wacker Mödling).

90+1
    Spiridović spadl před pokutovým územím, ale rozhodčí zůstává klidný.

90
    Domácí dokázali zastavit rodící se akci a míří kupředu.

89
    Spiridović se dostal k míči na hranici šestnactky, ale nedokázal své pozice využít a poslal míč pouze do autu.

89
    Začala poslední minuta řádné hrací doby, dokáže Admira vyvinout tlak a srovnat?
    88. Žlutá karta

88
    Žlutou kartu dostává Salomon (SC Rheindorf Altach).
    87.

87
    Grozurek mohl být hrdinou dnešního duelu, ale ve velké příležitosti nedokázal udržet nervy na uzdě!

86
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Lucas Galvão, přichází Zwischenbrugger.
    85.

85
    Oberlin našel na středu hřiště Lucase Galvãa, který mohl rozhodnout, ale jeho střela do levého spodního rohu byla v kategorii chytatelných a Kuttin ji s vypětím všech sil lapil!

84
    Mahop si ve středu hřiště elegantně obhodil protihráče a míří kupředu.

84
    Toth se dostal ke střele ze sedmnácti metrů a poslal míč dobré tři metry od branky.

83
    Mahop fauloval na polovině hřiště.

82
    Další nepřesný pokus domácích znamená odkop od branky Admiry.

81
    Altach opět na krátkou dobu zatlačil domácí na jejich polovinu a ušetřil pár desítek vteřin.

80
    Máme tu posledních deset minut hrací doby, povede se Admiře srovnat skóre?

79
    Rohový kop zahraný Spiridonovićem byl dlouhý a nenašel nikoho v červeném dresu.

78
    To se jim teď povedlo a vybojovali rohový kop.

77
    Fotbalisté celku Admiry kombinují s míčem v okolí postranní čáry, ale nedaří se jim projít až k brance Lukseho.

77
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Starkl, přichází Bajrami.

76
    Ačkoli s Harrer snažil s vypětím všech sil, tak se mu nepovedlo doběhnou míč na hrací ploše.

75
    Zisk míče na vlastní polovině řešil Galvão odkopem na druhý konec hřiště.

75
    Hostující fotbalisté se u branky Altachu příliš neohřáli a musejí mířit zpět na vlastní polovinu.

74
    Altach směřuje k brance domácích.
    73. Žlutá karta

73
    Žlutou kartu dostává Vastić (FC Admira Wacker Mödling).
    73.

73
    Grozurek dostal pas na levou stranu a jeho střela mířila jen těsně vedle a rozvlnila boční stranu brankové konstrukce.

72
    Centr do pokutového území Altachu postrádal přesnost a končí tak až u rohového praporku.

71
    Posch vykázán za postranní čáru, hra pokračuje.

70
    Po souboji se Salomonem padá u půlící čáry Posch.

70
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Dovedan, přichází Harrer.

69
    Lackner faoulován klasickým šlapákem.

68
    Grozurek padá po souboji se Zechem, rozhodčí zůstává narozdíl od fanoušků na stadionu klidný.

67
    Volný kop, respektive jeho exekuce končí zvukem píšťalky, která oznamuje ofsajd.

67
    Volný kop pro Altach.

66
    Starkl se dostal do fyzického i verbálního souboje s brankářem Luksem, oba rozlítil verdikt rozhodčího o tom, že byl míč mimo hřiště. Starkla protože dle něj míč hřiště neopustil, Lukseho, že bylo pískáno pozdě.

65
    Na centr, který proletěl pokutovým územím jen tak tak nedosáhl Vastić.

64
    Volný kop se hostujícím hráčům nepovedl, ale stále drží míč v moci.

63
    Ebner se na hranici pokutového území dostával před Mahopa, který jej fauloval, volný kop pro domácí.

62
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Luxbacher, přichází Salomon.

62
    Ofsajd hostujícího týmu.

61
    Převaha domácích netrvala dlouho, Altach opět míří vpřed a obléhá pokutové území domácích.

60
    Vstřelená branka vlila krev do žil hráčů Admiry, ti jsou výrazně aktivnější.
    58. GROZUREK - 1:2

58
    Admira právě vstřelila branku!
    A je to už jen o jednu branku! Spolupráce střídajících hráčů zafungovala a po pasu od Spiridonovicće se míč dostal na kopačku LUKASE GROZURKA, který si věděl rady a poslal míč k levé tyči branky brankáře Lukseho.

57
    Strauss odbelhal za postranní čáru. Hra může pokračovat.

56
    U postranní čáry zůstává ležet Strauss, který špatně došlápl.

55
    Další centr do pokutového území Admiry končí na hlavách obránců domácích.

54
    Dovedanův pokus z poza šestnáctky se zrovna nepovedl a ohrozil pouze reklamní bannery za brankou Kuttina.

53
    První roh se neujal, následný pokus Dovedan a sražen taktéž na roh.

53
    Prokopič se vymotal z přesily dvou hráčů u postranní čáry, ale jeho centr byl sražen na rohový kop.
    52.

52
    To byla šance! Dovedan se probjoval až před Kuttina, ale nadvakrát jej nedokázal překonat, veliká škoda pro hostující celek.

51
    Ofsajd hostující družiny.

51
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Sax, přichází Spiridonović.
    49. OBERLIN - 0:2

49
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Jako přes kopírák by se dalo říci! Prokopič dostal přihrávku od Lucase Galvãa na střed hřiště. Poslal jej z první na DIIMITRIJE JOSEPHA OBERLINA, který jej stejně jako v první půli poslal k levé tyčce domácí branky!

48
    Domácí obrana zastavila útok hostujícího týmu, ale pouze za cenu odkopu míče.

48
    Hostující fotbalisté kombinují po ose Jäger, Netzer, Tech a zpět, jak je vidět ani teď nikam nespěchají.

47
    Domácí defenzíva si s rohem poradila. Poté byl Dovedan faulován na vlastní polovině, míč pro Altach.

46
    Sražená střela domácích znamená rohový kop pro Admiru.

46
    Fotbalisté Admiry se od prvních vteřin druhé půle ženou kupředu.

46
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Knasmüllner, přichází Grozurek.

46

Je za námi první půle utkání mezi domácí Amirou Wacker Mölding a hosty Rheindorf Altach. Domácí zmrazil ve druhé minutě Dimitrij Oberlin, který obešel obránce a překonal Kuttina. Další velkou šanci jsme mohli vidět v páté minutě, kdy se mohl na Kuttina hnát osamocený Oberlin, ale brankář Admiry zažehnal výběhem situaci a odkopl míč. Další větší šance si fotbalisté zjevně nechali až do druhé půle, ta začne pravděpodobně v 19:31.

45

45
    Defenzíva Möldingu si poradila může se pokusit ještě o jeden atak branky Lukseho.

45
    Aut pro hosty v nebezpečné vzdálenosti od branky Admiry.

45
    Vastićova hlavička končí v rukavicích Lukseho.

44
    Sax u míče na útoční polovině.

44
    Kuttin se vysouvá k polovině hřiště a pomáhá svým obráncům s rozehrávkou.

43
    Vastić fauloval na půlící čáře. Míč stále v moci Altachu.

42
    Domácí se pokusili o narážečku, která jim bohužel nevyšla a musejí se velice rychle vracet.

41
    Ngwat-Mahop faulován Poschem. Volný kop na polovině Altachu pro hosty.

40
    Starklova střela nemohla naděla problémy brankáři Luksemu, ten jeho střelu po zemi viděl a bez problému ji lapil.

39
    Hosté drží míč na kopačkách a směrem dozadu již neriskují a snaží se udržet výsledek do poločasové přestávky.

38
    Luxbacherův pokus o přenesení hry končí v náručí brankáře Kuttina.

37
    Volný kop zahrál Knasmüllner, který posunul na Vastiće, který poslal míč, jak se lidově říká, pánu Bohu do oken. Odkop od branky Altachu.
    36. Žlutá karta pro Prokopiče

36
    Prokopič fauloval Starkla na hranici šestnáctky a je z toho volný kop z nebezpečné pozice.

35
    Obrana Altachu si poradila s volným kopem a odhlavičkovala míč na polovinu Admiry.

35
    Sax faulován na útočné polovině, volný kop pro domácí.

35
    Míč se opět dostal až ke Kuttinovi, ten dopomohl svým obráncům s rozehrávkou.

34
    Fotbalisté Admiry se snaží usadit na útočné polovině, to se jim zatím zrovna nedaří.

33
    Oberlin se nabíhal na dlouhý míč, ale naštěstí pro domácí byl Kuttin na zemi bleskurychle a skryl kulatý nesmysl ve své náručí.

32
    Zbytečně dlouhý míč teď vyslal Sax za obanu Altachu, míč se tak ocitl v moci Lukseho.

32
    Kuttin si došel pro vysoký míč a může rozehrát.

31
    Volný kop se hostujícím hráčům skutečně nepovedl, když byl nastřelen první hráč ve zdi. Aut pro hosty.
    30. Žlutá karta pro Zwierschitze

30
    Zwierschitz nedokázal ubránit proithráče, který mu utekl po levé straně a domácímu bekovi tak nezbylo nic jiného než faulouvat.

29
    Centr z pravé strany do pokutového území Altachu nenašel adresáta a prolétl celým pokutovým územím.

28
    Nepřesnost v kombinaci Admiry znamená ztrátu míče. Knasmüllner nedokázal přesně přihrát na Posche, který by ze strany postupoval sám na brankáře Lukseho.

27
    Hostující fotbalisté vyšachovali domácí obranu a dostali se do situace dvou proti brankáři. Naštěstí pro Kuttina se jednalo o ofsjad a brankář Admiry tak mohl zachovat chladnou hlavu.

26
    Strauss vyhrál hlavičkový souboj na hranici vlastní šestnáctky a posílá hlavou míč do rukavic Kuttina.

25
    Oberlin nedokázal přejít přes Posche a Altach se tak musí vráti na vlastní polovinu.

24
    Domácí Posch poslal míč do pokutového území, kde k němu měl nejblíže Maximilian Sax, ten se však přes obránce k míči nedostal a po souboji zůstal ležet na trávníku.

23
    Domácí fotbalisté se v obraně nedohodli a míč tak doskákal až ke Kuttinovi. Ten odkopává míč k půlící čáře.

22
    Jäger si pohrál s jedním napadajícím hráčem Admiry, před tím druhým však raději poslal míč do autu.

21
    Žlutou kartu dostává Sax (FC Admira Wacker Mödling).

21
    Lackner vybojoval míč, poslal jej na Zwierschitze, jehož dlouhý pas směřoval na Saxe, ten se k míči nedostal.

20
    Ebnerův centr zamířil do země nikoho a Admira se tak velice snadno zbavila míče.

19
    Zwierschitz se dostal do sprinterského souboje s jedním ze svých protivníků, ten naštěstí pro domácí vyhrál a poslal míč brankáři Kuttinovi.

18
    Fotbalisté Admiry sou neustále povzbuzováni ochozy, těm však zatím moc radosti nedopřáli. Následuje odkop od branky po nepřesném pokusu domácích.

17
    Dlouhý míč skončil na kopačkách Oberlina, který se snažil prostrčit míč na Dovedana, což se mu nepovedlo. U míče hráči Admiry.

16
    Další nákop mířící na Saxe k němu sice doputoval, ale domácí forvard byl tak nepozorný, že si jej při první příležitosti nechal utéci.

15
    Sax srdnatě zabojoval o míč u postranní čáry, bohužel pro domácí jej nevybojoval. To se povedlo vzápětí Starklovi, který hledal Vastiće, k tomu však míč nedoputoval, neboť byl odkopnut Netzerem do autu.

15
    Dlouhý nákop Totha končí v zámezí.

14
    Pokus hostí zamířil mimo tři tyče, domácí Kuttin provede odkop.

13
    Hra již opět pokračuje, aut pro hostující Altach v blízkosti branky Kuttina.

12
    Na hrací ploše se svíjí hostující Luxbacher. Hra přerušena.

11
    Hráči Altachu kombinují na vlastní polovině a následným nákopem hledají jednoho z dvojice Dovedan, Oberlin.

10
    Ofsajd zastavil průnik domácích, nutno říct, že pokud se o ofsajd jednalo, tak byl velice těsný.

9
    Hráči Altachu se zmocnili míče a mířili vpřed k brance Kuttina, bohužel pro ně se však jeden z hostujících hráčů ukopl a míč skončil u kopaček Kuttina.

8
    Starkl nestihl míč na hrací ploše, bude se odkopávat od branky Altachu.

8
    Pokus o útočný výpad končí na kopačkách hráčů Altachu, kteří odkopli míč do bezpečí.

7
    Altach se dopustil útočného faulu, Admira může pokračovat v napadání.

6
    Admira kombinuje na vlastní polovině.
    5. Kuttin se musel činit.

5
    Domácím se nepovedl volný kop a následná malá domů z vlastní poloviny málem skončila na noze Oberlina. Kuttin měl co dělat, aby svým výběhem zastavil míč a odkopl jej do zámezí!

4
    Faul hostí, Admira bude zahrávat volný kop po faulu na Starkla.
    2. OBERLIN - 0:1

2
    Velice nenápadná akce končí brankou! Dovedan se dostal k míči, přihrál DIMITRIJI JOSEPHU OBERLINOVI, který zpracoval míč nadvakrát, dostal se za obránce a překonal brankáře Kuttina střelou k levé tyčce.

2
    Domácí na chvíli vybojovali míč, ten však o několika sekundách ztratili.

1
    Hráči domácí Admiry napadají vysoko na útočné polovině a hosté tak nemohou jít kupředu.

1
    Hostující fotbalisté uvedli míč do pohybu přihrávkou na vlastní obrannou řadu.

1

Úvodního výkopu se chopí hostující Rheindorf Altach.

Oba celky již nastupují na hřiště. Admira nastupuje v červených dresech, hostující Altach v bílo-černé kombinaci.

FC Admira Wacker Mödling: Kuttin – Posch, Ebner, Strauss, Zwierschitz – Knasmüllner, Lackner – Starkl, Toth "C", Sax – Vastić
    Trenér: Ernst Baumeister
    Náhradníci: Leitner – Roguljić, Grozurek, Monschein, Maranda, Bajrami, Spiridonović

SC Rheindorf Altach: Lukse – Jäger, Netzer "C", Zech – Lienhart, Ngwat-Mahop, Prokopič, Luxbacher, Lucas Galvão – Oberlin, Dovedan
    Trenér: Damir Canadi
    Náhradníci: Kobras – Sakic, Harrer, Salomon, Zivotic, Schreiner, Zwischenbrugger

Rozhodčí: Schüttengruber – Rigler, Stangl.

Altach má za sebou utkání s Wolfsbergerem a Rapidem Vídeň, celku z jihu Rakouska se vstup vydařil náramně. Nejprve porazili 1:0 Wolfsberger a poté totožným výsledkem i loňského vícemistra, Rapid.

Nejlepším střelcem týmu jsou záložník Salomon a útočník Oberlin.

FC Admira Wacker Mölding
    Domácí celek se po odehrání dvou utkání drží na šesté příčce, se třemi body, které hned v prvním kole získal za výhru nad Mattersburgem (1:0). V kole druhém narazil celek trenéra Baumeistera na nováčka soutěže, St. Pölten (1:2), a ten mu uštědřil bolestivou prohru (vítěznou branku vstřelil St. Pölten v 94. minutě).

Nejlepším střelcem týmu jsou záložníci Knasmüllner a Spiridonović (oba 1 branka).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.