Mattersburg – Sturm Graz 0:2 (kon.) | Salzburg – St. Pölten 2:0 (kon.) | Admira – Rheindorf Altach 1:2 (kon.)
Wolfsberger – Ried 1:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Sobota 06.08.2016, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

FC Admira Wacker Mölding
    Domácí celek se po odehrání dvou utkání drží na šesté příčce, se třemi body, které hned v prvním kole získal za výhru nad Mattersburgem (1:0). V kole druhém narazil celek trenéra Baumeistera na nováčka soutěže, St. Pölten (1:2), a ten mu uštědřil bolestivou prohru (vítěznou branku vstřelil St. Pölten v 94. minutě).

Nejlepším střelcem týmu jsou záložníci Knasmüllner a Spiridonović (oba 1 branka).

Altach má za sebou utkání s Wolfsbergerem a Rapidem Vídeň, celku z jihu Rakouska se vstup vydařil náramně. Nejprve porazili 1:0 Wolfsberger a poté totožným výsledkem i loňského vícemistra, Rapid.

Nejlepším střelcem týmu jsou záložník Salomon a útočník Oberlin.

FC Admira Wacker Mödling: Kuttin – Posch, Ebner, Strauss, Zwierschitz – Knasmüllner, Lackner – Starkl, Toth "C", Sax – Vastić
    Trenér: Ernst Baumeister
    Náhradníci: Leitner – Roguljić, Grozurek, Monschein, Maranda, Bajrami, Spiridonović

SC Rheindorf Altach: Lukse – Jäger, Netzer "C", Zech – Lienhart, Ngwat-Mahop, Prokopič, Luxbacher, Lucas Galvão – Oberlin, Dovedan
    Trenér: Damir Canadi
    Náhradníci: Kobras – Sakic, Harrer, Salomon, Zivotic, Schreiner, Zwischenbrugger

Rozhodčí: Schüttengruber – Rigler, Stangl.

Oba celky již nastupují na hřiště. Admira nastupuje v červených dresech, hostující Altach v bílo-černé kombinaci.

Úvodního výkopu se chopí hostující Rheindorf Altach.

1

1
    Hostující fotbalisté uvedli míč do pohybu přihrávkou na vlastní obrannou řadu.

1
    Hráči domácí Admiry napadají vysoko na útočné polovině a hosté tak nemohou jít kupředu.

2
    Domácí na chvíli vybojovali míč, ten však o několika sekundách ztratili.

2
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Velice nenápadná akce končí brankou! Dovedan se dostal k míči, přihrál DIMITRIJI JOSEPHU OBERLINOVI, který zpracoval míč nadvakrát, dostal se za obránce a překonal brankáře Kuttina střelou k levé tyčce.
    2. OBERLIN - 0:1

4
    Faul hostí, Admira bude zahrávat volný kop po faulu na Starkla.

5
    Domácím se nepovedl volný kop a následná malá domů z vlastní poloviny málem skončila na noze Oberlina. Kuttin měl co dělat, aby svým výběhem zastavil míč a odkopl jej do zámezí!
    5. Kuttin se musel činit.

6
    Admira kombinuje na vlastní polovině.

7
    Altach se dopustil útočného faulu, Admira může pokračovat v napadání.

8
    Pokus o útočný výpad končí na kopačkách hráčů Altachu, kteří odkopli míč do bezpečí.

8
    Starkl nestihl míč na hrací ploše, bude se odkopávat od branky Altachu.

9
    Hráči Altachu se zmocnili míče a mířili vpřed k brance Kuttina, bohužel pro ně se však jeden z hostujících hráčů ukopl a míč skončil u kopaček Kuttina.

10
    Ofsajd zastavil průnik domácích, nutno říct, že pokud se o ofsajd jednalo, tak byl velice těsný.

11
    Hráči Altachu kombinují na vlastní polovině a následným nákopem hledají jednoho z dvojice Dovedan, Oberlin.

12
    Na hrací ploše se svíjí hostující Luxbacher. Hra přerušena.

13
    Hra již opět pokračuje, aut pro hostující Altach v blízkosti branky Kuttina.

14
    Pokus hostí zamířil mimo tři tyče, domácí Kuttin provede odkop.

15
    Dlouhý nákop Totha končí v zámezí.

15
    Sax srdnatě zabojoval o míč u postranní čáry, bohužel pro domácí jej nevybojoval. To se povedlo vzápětí Starklovi, který hledal Vastiće, k tomu však míč nedoputoval, neboť byl odkopnut Netzerem do autu.

16
    Další nákop mířící na Saxe k němu sice doputoval, ale domácí forvard byl tak nepozorný, že si jej při první příležitosti nechal utéci.

17
    Dlouhý míč skončil na kopačkách Oberlina, který se snažil prostrčit míč na Dovedana, což se mu nepovedlo. U míče hráči Admiry.

18
    Fotbalisté Admiry sou neustále povzbuzováni ochozy, těm však zatím moc radosti nedopřáli. Následuje odkop od branky po nepřesném pokusu domácích.

19
    Zwierschitz se dostal do sprinterského souboje s jedním ze svých protivníků, ten naštěstí pro domácí vyhrál a poslal míč brankáři Kuttinovi.

20
    Ebnerův centr zamířil do země nikoho a Admira se tak velice snadno zbavila míče.

21
    Lackner vybojoval míč, poslal jej na Zwierschitze, jehož dlouhý pas směřoval na Saxe, ten se k míči nedostal.

21
    Žlutou kartu dostává Sax (FC Admira Wacker Mödling).

22
    Jäger si pohrál s jedním napadajícím hráčem Admiry, před tím druhým však raději poslal míč do autu.

23
    Domácí fotbalisté se v obraně nedohodli a míč tak doskákal až ke Kuttinovi. Ten odkopává míč k půlící čáře.

24
    Domácí Posch poslal míč do pokutového území, kde k němu měl nejblíže Maximilian Sax, ten se však přes obránce k míči nedostal a po souboji zůstal ležet na trávníku.

25
    Oberlin nedokázal přejít přes Posche a Altach se tak musí vráti na vlastní polovinu.

26
    Strauss vyhrál hlavičkový souboj na hranici vlastní šestnáctky a posílá hlavou míč do rukavic Kuttina.

27
    Hostující fotbalisté vyšachovali domácí obranu a dostali se do situace dvou proti brankáři. Naštěstí pro Kuttina se jednalo o ofsjad a brankář Admiry tak mohl zachovat chladnou hlavu.

28
    Nepřesnost v kombinaci Admiry znamená ztrátu míče. Knasmüllner nedokázal přesně přihrát na Posche, který by ze strany postupoval sám na brankáře Lukseho.

29
    Centr z pravé strany do pokutového území Altachu nenašel adresáta a prolétl celým pokutovým územím.

30
    Zwierschitz nedokázal ubránit proithráče, který mu utekl po levé straně a domácímu bekovi tak nezbylo nic jiného než faulouvat.
    30. Žlutá karta pro Zwierschitze

31
    Volný kop se hostujícím hráčům skutečně nepovedl, když byl nastřelen první hráč ve zdi. Aut pro hosty.

32
    Kuttin si došel pro vysoký míč a může rozehrát.

32
    Zbytečně dlouhý míč teď vyslal Sax za obanu Altachu, míč se tak ocitl v moci Lukseho.

33
    Oberlin se nabíhal na dlouhý míč, ale naštěstí pro domácí byl Kuttin na zemi bleskurychle a skryl kulatý nesmysl ve své náručí.

34
    Fotbalisté Admiry se snaží usadit na útočné polovině, to se jim zatím zrovna nedaří.

35
    Míč se opět dostal až ke Kuttinovi, ten dopomohl svým obráncům s rozehrávkou.

35
    Sax faulován na útočné polovině, volný kop pro domácí.

35
    Obrana Altachu si poradila s volným kopem a odhlavičkovala míč na polovinu Admiry.

36
    Prokopič fauloval Starkla na hranici šestnáctky a je z toho volný kop z nebezpečné pozice.
    36. Žlutá karta pro Prokopiče

37
    Volný kop zahrál Knasmüllner, který posunul na Vastiće, který poslal míč, jak se lidově říká, pánu Bohu do oken. Odkop od branky Altachu.

38
    Luxbacherův pokus o přenesení hry končí v náručí brankáře Kuttina.

39
    Hosté drží míč na kopačkách a směrem dozadu již neriskují a snaží se udržet výsledek do poločasové přestávky.

40
    Starklova střela nemohla naděla problémy brankáři Luksemu, ten jeho střelu po zemi viděl a bez problému ji lapil.

41
    Ngwat-Mahop faulován Poschem. Volný kop na polovině Altachu pro hosty.

42
    Domácí se pokusili o narážečku, která jim bohužel nevyšla a musejí se velice rychle vracet.

43
    Vastić fauloval na půlící čáře. Míč stále v moci Altachu.

44
    Kuttin se vysouvá k polovině hřiště a pomáhá svým obráncům s rozehrávkou.

44
    Sax u míče na útoční polovině.

45
    Vastićova hlavička končí v rukavicích Lukseho.

45
    Aut pro hosty v nebezpečné vzdálenosti od branky Admiry.

45
    Defenzíva Möldingu si poradila může se pokusit ještě o jeden atak branky Lukseho.

45

Je za námi první půle utkání mezi domácí Amirou Wacker Mölding a hosty Rheindorf Altach. Domácí zmrazil ve druhé minutě Dimitrij Oberlin, který obešel obránce a překonal Kuttina. Další velkou šanci jsme mohli vidět v páté minutě, kdy se mohl na Kuttina hnát osamocený Oberlin, ale brankář Admiry zažehnal výběhem situaci a odkopl míč. Další větší šance si fotbalisté zjevně nechali až do druhé půle, ta začne pravděpodobně v 19:31.

46

46
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Knasmüllner, přichází Grozurek.

46
    Fotbalisté Admiry se od prvních vteřin druhé půle ženou kupředu.

46
    Sražená střela domácích znamená rohový kop pro Admiru.

47
    Domácí defenzíva si s rohem poradila. Poté byl Dovedan faulován na vlastní polovině, míč pro Altach.

48
    Hostující fotbalisté kombinují po ose Jäger, Netzer, Tech a zpět, jak je vidět ani teď nikam nespěchají.

48
    Domácí obrana zastavila útok hostujícího týmu, ale pouze za cenu odkopu míče.

49
    Jako přes kopírák by se dalo říci! Prokopič dostal přihrávku od Lucase Galvãa na střed hřiště. Poslal jej z první na DIIMITRIJE JOSEPHA OBERLINA, který jej stejně jako v první půli poslal k levé tyčce domácí branky!
    49. OBERLIN - 0:2

51
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Sax, přichází Spiridonović.

51
    Ofsajd hostující družiny.

52
    To byla šance! Dovedan se probjoval až před Kuttina, ale nadvakrát jej nedokázal překonat, veliká škoda pro hostující celek.
    52.

53
    Prokopič se vymotal z přesily dvou hráčů u postranní čáry, ale jeho centr byl sražen na rohový kop.

53
    První roh se neujal, následný pokus Dovedan a sražen taktéž na roh.

54
    Dovedanův pokus z poza šestnáctky se zrovna nepovedl a ohrozil pouze reklamní bannery za brankou Kuttina.

55
    Další centr do pokutového území Admiry končí na hlavách obránců domácích.

56
    U postranní čáry zůstává ležet Strauss, který špatně došlápl.

57
    Strauss odbelhal za postranní čáru. Hra může pokračovat.

58
    Admira právě vstřelila branku!
    A je to už jen o jednu branku! Spolupráce střídajících hráčů zafungovala a po pasu od Spiridonovicće se míč dostal na kopačku LUKASE GROZURKA, který si věděl rady a poslal míč k levé tyči branky brankáře Lukseho.
    58. GROZUREK - 1:2

60
    Vstřelená branka vlila krev do žil hráčů Admiry, ti jsou výrazně aktivnější.

61
    Převaha domácích netrvala dlouho, Altach opět míří vpřed a obléhá pokutové území domácích.

62
    Ofsajd hostujícího týmu.

62
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Luxbacher, přichází Salomon.

63
    Ebner se na hranici pokutového území dostával před Mahopa, který jej fauloval, volný kop pro domácí.

64
    Volný kop se hostujícím hráčům nepovedl, ale stále drží míč v moci.

65
    Na centr, který proletěl pokutovým územím jen tak tak nedosáhl Vastić.

66
    Starkl se dostal do fyzického i verbálního souboje s brankářem Luksem, oba rozlítil verdikt rozhodčího o tom, že byl míč mimo hřiště. Starkla protože dle něj míč hřiště neopustil, Lukseho, že bylo pískáno pozdě.

67
    Volný kop pro Altach.

67
    Volný kop, respektive jeho exekuce končí zvukem píšťalky, která oznamuje ofsajd.

68
    Grozurek padá po souboji se Zechem, rozhodčí zůstává narozdíl od fanoušků na stadionu klidný.

69
    Lackner faoulován klasickým šlapákem.

70
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Dovedan, přichází Harrer.

70
    Po souboji se Salomonem padá u půlící čáry Posch.

71
    Posch vykázán za postranní čáru, hra pokračuje.

72
    Centr do pokutového území Altachu postrádal přesnost a končí tak až u rohového praporku.

73
    Grozurek dostal pas na levou stranu a jeho střela mířila jen těsně vedle a rozvlnila boční stranu brankové konstrukce.
    73.

73
    Žlutou kartu dostává Vastić (FC Admira Wacker Mödling).
    73. Žlutá karta

74
    Altach směřuje k brance domácích.

75
    Hostující fotbalisté se u branky Altachu příliš neohřáli a musejí mířit zpět na vlastní polovinu.

75
    Zisk míče na vlastní polovině řešil Galvão odkopem na druhý konec hřiště.

76
    Ačkoli s Harrer snažil s vypětím všech sil, tak se mu nepovedlo doběhnou míč na hrací ploše.

77
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Starkl, přichází Bajrami.

77
    Fotbalisté celku Admiry kombinují s míčem v okolí postranní čáry, ale nedaří se jim projít až k brance Lukseho.

78
    To se jim teď povedlo a vybojovali rohový kop.

79
    Rohový kop zahraný Spiridonovićem byl dlouhý a nenašel nikoho v červeném dresu.

80
    Máme tu posledních deset minut hrací doby, povede se Admiře srovnat skóre?

81
    Altach opět na krátkou dobu zatlačil domácí na jejich polovinu a ušetřil pár desítek vteřin.

82
    Další nepřesný pokus domácích znamená odkop od branky Admiry.

83
    Mahop fauloval na polovině hřiště.

84
    Toth se dostal ke střele ze sedmnácti metrů a poslal míč dobré tři metry od branky.

84
    Mahop si ve středu hřiště elegantně obhodil protihráče a míří kupředu.

85
    Oberlin našel na středu hřiště Lucase Galvãa, který mohl rozhodnout, ale jeho střela do levého spodního rohu byla v kategorii chytatelných a Kuttin ji s vypětím všech sil lapil!
    85.

86
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Lucas Galvão, přichází Zwischenbrugger.

87
    Grozurek mohl být hrdinou dnešního duelu, ale ve velké příležitosti nedokázal udržet nervy na uzdě!
    87.

88
    Žlutou kartu dostává Salomon (SC Rheindorf Altach).
    88. Žlutá karta

89
    Začala poslední minuta řádné hrací doby, dokáže Admira vyvinout tlak a srovnat?

89
    Spiridović se dostal k míči na hranici šestnactky, ale nedokázal své pozice využít a poslal míč pouze do autu.

90
    Domácí dokázali zastavit rodící se akci a míří kupředu.

90+1
    Spiridović spadl před pokutovým územím, ale rozhodčí zůstává klidný.

90+2
    Žlutou kartu dostává Toth (FC Admira Wacker Mödling).
    90+2. Žlutá karta

90+2
    Spiridović opět v akci, tentokrát končí jeho centr za brankovou čárou a Lukse může v klidu ušetřit pár vteřin, když bude váhat s odkopem.

90+3
    Domácí opět vybojovali míč a míří vpřed.

90+4
    Lackner se dostal k míči uvnitř šestnáctky, ale nedokázal trefit branku!
    90+4.

90+5
    Hostující hráči u míče a míří vpřed k brance domácích.

90+5
    Domácí Toth byl faulován, Admira má pravděpodobně jednu z posledních šancí.

90+6

Je za námi utkání třetího kola rakouské Tipico Bundesligy. Admira předvedla ve druhé půli zlepšený výkon, ale na skalp Altachu to nestačilo. Hosté vstoupili do druhé půle podobně jako do té první – gólem. Již po čtyřech minutách hry se radoval opět Oberlin, který využil dobré práce jeho spoluhráčů. Za domácí snížil v padesáté osmé minutě Grozurek, ale i přes mnohé další šance se Admiře srovat nepovedlo.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu a někdy příště u onlajnů napočtenou. (20:34:26)