Bordeaux – Nantes 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Toulouse 0:0 (kon.) | Monaco – PSG 3:1 (kon.)
AS Monaco
3:1 (2:0)
Paris Saint-Germain
Neděle 28.08.2016, 20:45Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je od nás z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera. Karel Milec (22:47:12)

Fauly: 8:10.

Možná až lehce překvapivě snad zvítězilo Monako 3:1 nad PSG, kterým velmi chybí kapitán Zlatan Ibrahimović, který odešel do Manchesteru United. První poločas skončil 2:0 a čekalo se jak PSG přistoupí k druhému poločasu. V 63. minutě snížil Edinson Cavani a v tu dobu hodně lidí věřilo, že to hosté otočí, ovšem v 80. minutě přišel vlastní gól Auriera a bylo po nadějích.

90+3

90+3
    Rozhodčí kontroluje hodiny a brzy již ukončí zápas!

90+3
    Míč v zámezí a vykopávat bude Trapp.

90+3
    Rozeběhla se nám poslední minutka nastavení a míč mají na kopačkách stále domácí.

90+2
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Gabriel Boschilia.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

88
    Nyní v závěru utkání je na míči Monako, které již rozhodně bude chtít takto dohrát zápas.

86
    Útok po pravé straně táhl Rabiot, ale byl čistě zastavený.

84
    Hosté se stále sice snaží, ale nejspíše i oni již vědí, že to dnes neklapne.

82
    Další nebezpečná akce domácích, ale na střílenou přihrávku Silvy si nikdo netroufl.

81
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Hatem Ben Arfa.
    80. Serge AURIER - 3:1

80
    Monaco právě vstřelilo branku!
    A máme nejspíše rozhodnuto! Sidibé táhl protiútok 2 na 1, ovšem když přihrával na druhou stranu tak do přihrávky se vložil SERGE AURIER, ovšem bohužel se do ní vložil, tak, že překonal vlastního brankáře.

78
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Nabil Dirar.

77
    Centr z pravé strany skončil v rukavicích Subašiče.

75
    Přesto, že se Cavani velmi často nabízí k přihrávce volí spoluhráči alibistickou přihrávku dozadu.

Karel Milec

Branky: 13. Moutinho (Sidibé), 45+2. Fabinho (pen.), 80. Aurier (vla.) – 63. Cavani (Aurier)

Karty:   24. Bakayoko (ASM) – 28. Cavani (PSG), 45+1. Luiz (PSG)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:10.
    AS Monaco: Subašić (C) – Sidibé, Jemerson, Glik, Raggi, Mendy – B. Silva (90+2. Boschilia), Fabinho, Moutinho, Bakayoko – Germain (78. Dirar).
    Náhradníci: Badiashile – Boschilia, A. Diallo, Dirar, Jean, A. Touré, Traoré.

Paris Saint-Germain: Trapp – Aurier, Kimpembe, Luiz (62. Meunier), Kurzawa – Verratti (69. Matuidi), Motta (C), Rabiot – Moura (81. Ben Arfa), Cavani, Di María.
    Náhradníci: Aréola – Marquinhos, Augustin, Ben Arfa, Krychowiak, Matuidi, Meunier.