Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 6:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | N.Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Nižněkamsk 5:1 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Metallurg Novokuzněck
Neděle 04.09.2016, 16:00 • Viťaz Ice Palace • KHL

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou! (18:27:04)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

HC Viťaz

Jakub Jeřábek 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:06
    Roman Horák 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:10

Na soupisce týmu není ani jeden český či slovenský hokejista.

Utkání je tedy u konce a vítězství po zásluze slaví domácí HC Viťaz. Ten se do dvoubrankového vedení dostal již v první třetině a poté už soupeři povolil jen korekci v podobě jedné branky. Hosté tedy pokračují ve velmi slabých výkonech i nadále.

59:10
    Metallurg Novokuzněck odvolává brankáře a pokusí se vyrovnat se šesti hráči v poli!

58:01
    Je tady samotný závěr třetí části. Hosté se musí dostat do útočného pásma, aby mohli odvolat brankáře.

55:36

53:36
    Hostům se krátí čas na vyrovnání a navíc se dopouštějí zbytečných chyb. Dvě trestné minuty pro Kirilla Ďjakova (NOV).

52:41

50:41
    Komplikace pro hostující celek. Dvě trestné minuty za hrubost totiž dostává Nikita Ljamkin (NOV).

45:48
    Zatím jsme ve třetí třetině nebyli svědky ničeho zajímavějšího. Zasahovat musel opět Säteri, nicméně slabší zakončení soupeře mu nezpůsobilo problémy.

43:42
    Více ze hry mají momentálně domácí, nicméně jsou to hosté, kdo naposledy dokázal zahrozit. Säteri připraven.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:38.

Prostřední třetina zápasu byla před pár vteřinami ukončena a do kabin jdou spokojenější stále domácí. Ti sice v této části nedokázali skórovat, ale soupeři dovolili jen jeden zásah z hole Komaristého a díky tomu je tedy Viťaz stále ve vedení.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:12
    Blíží se konec třetiny a na vyrovnání či navýšení vedení už to opravdu moc nevypadá. Ani jeden z celků se nikam moc netlačí.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 11. Soloduchin (Gimajev, Šitikov), 19. Kempe – 27. Komaristyj (Lebeděv, Ďjakov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Jeřábek, Berďukov, A. Semjonov, Voronkov, Katičev, Gimajev, Davidov, P. Lukin – Horák, Afinogenov, Makejev – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Soloduchin, Šitikov, Kokšarov – Vyglazov, Al. Stěpanov, Rubcov.
    Metallurg Novokuzněck: M. Birjukov (Podjapolskij) – Kuklev, Ljamkin, Ščukin, Postnikov, Arbuzov, Vasilčenko, Ďjakov – Lebeděv, Komaristyj, Zemčenko – Vicharev, Anisin, K. Semjonov – S. Butuzov, Jemec, Poliščuk – A. Michejev, Blagoj, I. Musin – Razumov.

Rozhodčí: Fatejev, Ibatulin – Zacharov, Nikolajev