Benátky n/J – Slavia 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Frýdek-M. 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 9:3 (kon.)
Přerov – Most 5:1 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (po pr.) | Havířov – Kladno 2:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pátek 09.09.2016, 18:00Chance liga • 2. kolo

Jestřábi tentokrát zvládli prodloužení a mohou se radovat z první výhry v sezóně. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (20:35:31)

61:39
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    JAKUB ŠLAHAŘ projel celé kluziště a střelou tahákem překvapil Svobodu k tyči! Bez asistence.

61:21
    Zohorna se dostal sám před Kantora, mířil dobře nahoru, ale domácí brankář si toto místo pohlídal.

60:21
    Kvapil dobře projel přes celé hřiště a sám zakončoval, Svoboda musel zasáhnout vyrážečkou.

60:01

Poslední minuta už se dohrála bez šance. Jestřábi i v druhém utkání budou hrát prodloužení, které se nově hraje 3 na 3. Proti Jihlavě Jestřábi v této herní disciplíně prohráli.

60:00

58:49
    Jestřábům pískán úmyslný ofsajd. Vhazovat se bude před Kantorem.

58:24
    Hosté se ubránili a jsou v plném počtu.

58:00
    Střela Protivného byla hodně nebezpečná, od bruslí bránícího hráče se odrazila mimo.

57:43
    A znovu je puk až u Kantora.

57:30
    Hosté se osvobozují.

57:05
    Bombu Rudovského vyrazil Svoboda za branku.

56:24
    Hosté hráli v šesti, trest za lavici odpyká Roman Dymáček (TRE).

55:20
    Ofsajd hostujícího celku.

53:58
    Havránek lehkou střelou na lapačku málem překvapil Kantora, kterému puk vypadl vedle něj na brankoviště, naštěstí pro Prostějov nebyl nikdo z hostujících připraven na dorážku.

53:34
    Zadražil schytal z blízka střelu od modré a těžce se zvedá z ledu.

52:48
    Hosté jsou v plném počtu, ale měli namále! Nejprve byl v dobré pozici Rudovský, který trefil vedle a poté Káňa, který v jasné šanci promáchl!

Miroslav Klimeš

Branky a nahrávky: 5. D. Kolář (Venkrbec), 34. Rudovský (Venkrbec, Luňák), 62. Šlahař – 1. Jan Wasserbauer (Dolníček), 1. Bartejs (Kristl)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – D. Kolář, T. Kvapil, Protivný, A. Holík, Šafář, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec, Rudovský – M. Novák, Moskal, J. Káňa – Půhoný, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Švec, Korhoň.
    SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda (Jekel) – Lojek, Bartejs, Čejka, J. Zdráhal, Niko, Přibyl, Schejbal – Milfait, Kusko, Kristl – Čech, R. Zohorna, T. Havránek – Paták, Dolníček, Jan Wasserbauer – Dymáček, Juráň.

Rozhodčí: Z. Kubičík – Poruba, Rožánek