Vrchlabí – Hronov 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Kopřivnice 1:7 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
IHC Králové Písek
Pátek 09.09.2016, 18:00 • ZS Jana Marka • Přípravné zápasy

I letos Vajgar nedokázal vyhrát jediné přípravné utkání. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:10)

59:52
    Faško prověřil Kadlece v oslabení.

58:53
    Josef Růžek dvě minuty za hákování.

58:10
    Písek právě vstřelil branku!
    JOSEF URBANEC se nenechal oddělit od puku, na modré se zbavil hradeckého beka a přesnou střelou mezi betony Formánka přidává píseckou pojistku. Bez asistence.

57:23
    Tomáš Kohút deset minut osobního trestu.

57:23
    Hned po vhazování stejný scénář.

57:16
    Kohútovo nahození Kadlec lapil a přerušil tím hru.

54:10
    Bastl trefil tyč.

52:03
    Okatý ofsajd Písku.

50:21
    Vajgar právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ BÍLEK dokázal překonat střelou zblízka hostujícího brankáře. Asistence Ota Lazorišák.

48:01
    Icing Písku. Hra se vrací před Kadlece.

47:33
    Pašek pálil z ofsajdu, Formánek připraven.

46:57
    Přibylova teč Lazorišákovy přihrávky skončila u Kadlece.

42:02
    KOUTENSKÝ propálil od modré vše, co mu stálo v cestě, tečovaný puk zapadl za Formánkova záda. Asistence Rod a Pavlíček.

40:35
    JOSEF URBANEC udeřil do rozhozené obrany, Formánek vyrazil jednu ze střel hostů a hostující forvard zametl puk do branky. Asistence Jakub Šuhaj.

40:01

Rozdílový gól dali hosté, ex-vajgarský Lukáš Drda překonal Formánka a díky tomu Písek vede po 40 minutách o jedinou branku. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která startuje v 19:30.

40:00

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 51. Bílek (Lazorišák) – 32. Drda (Urbanec), 41. Urbanec (Šuhaj), 43. Koutenský (Rod, Pavlíček), 59. Urbanec

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek – Kohút, Bureš, Růžek, Straka, Pokorný, Baxa – Bastl, Vantuch, Faško, Bílek, Přibyl, Kundrát, Janeček, Švihálek, Škola, Lazorišák.
    IHC Králové Písek: Pipek, Kadlec – Hanus, Hřebíček, Suda, Červinský, Koutenský, Pavlíček – Urbanec, Šuhaj, Drda, Pašek, Koupal, Vlk, Duchoň, Rod, Volf.

Rozhodčí: Slavík – Soukup, Zeman