Chomutov – Slavia 5:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Vítkovice – Zlín 2:3 (po pr.) | Jihlava – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Třinec – Olomouc 2:3 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 0:6 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
HC Motor České Budějovice
Pátek 09.09.2016, 17:30DHL Extraliga juniorů • 3. kolo

Děkuji za pozornost a těším se na další textové onlajn přenosy. Mějte pěkný víkend. (20:08:18)

Vyrovnaný zápas nakonec končí výsledkem 4:2 pro domácí Pražany, kteří šli více za vítězstvím a v 57. minutě rozhodli o výhře. 3 body si připisuje do tabulky Sparta Praha, která už nějaké potřebovala, po velice vlažném vstupu do sezóny 2016/17.

59:37
    Puk je u mantinelu a za bránou. Pro sparťany tedy v bezpečí.

59:02
    Hosté se ještě pokusí něco udělat s výsledkem. Vzali si timeout a nyní budou hrnout vše do útoku.

59:00
    Oddechový čas pro hosty.

58:42
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem brnky do prázdné je MARTIN SVOBODA. Dokázal trefit odkrytou klece ze své vlastní třetiny. Asistence

58:38
    Budějovice odvolávají brankáře a jsou v šesti.

58:00
    Motor má poslední možnost vyrovnat utkání a poslat ho do prodloužení. Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

57:07
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (M. Jandus, 2 min., sekání).

56:06
    Autorem branky je RADEK JEŘÁBEK. Přečíslení domácích 3 na 1 využil sparťanský útočník dokonale. Asistence: Vojtěch Kulda

55:12
    Brejk Pražanů, se kterým si Patera poradil.

54:21
    Tejko projel po levém křídle a zkoušel ránu na první tyč. Wolf se nenechal nachytat a puk vyrazil.

51:59
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Průnik budějovického forvarda a střela pod vyrážečku. Skvělá akce mladého útočníka. Autorem branky je ONDŘEJ ŠULEK. Asistence: Jan Bárta

51:32
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Bláha – 2 min., sekání).

51:17
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Vráblík – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).

51:17
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Duben – 5 min., bitka).

51:17
    Na ledě se odehrála šarvátka mezi Dubnem a Kadilákem.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Jandus, Jandus), 23. Dubský (Seniov), 57. Jeřábek (Kulda), 59. Svoboda – 33. Bárta (Šulek), 52. Šulek (Bárta)

HC Sparta Praha: Wolf (Hofmann) – M. Jandus, Janda, Eliáš, Mrkvička, Jeřábek, Duben, Vandas – T. Jandus, M. Svoboda, Seniov, Jaššo, Kadlec, Maršoun, Kulda, Chlouba, Krátký, Dubský, Wojnar
    HC Motor České Budějovice: Patera (Hauser) – Tintěra, D. Svoboda, Farka, Kubeš, Klinecký, Michal, Radoš – Vráblík, Doktor, Bláha, Branský, Káník, Šulek, Tejko, Vochozka, Pixa, Bárta, Kadilák

Rozhodčí: Sýkora – Vengřín, Pešek