Samara – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | FK Krasnodar – Rostov 2:1 (kon.)
FK Krasnodar
2:1 (0:1)
FK Rostov
Neděle 18.09.2016, 19:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:32:38)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel a dlouho to vypadalo, že tři body získá Rostov, který se dostal do vedení v prvním poločase. Domácí ale těsně před koncem vyrovnali a nakonec stav i otočili, když se v poslední minutě trefil z penalty Smolov. Krasnodar tedy s velkým štěstím vybojoval tři body.

90+4
    90+4. Fjodor SMOLOV - 2:1

90+4
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    K míči se postavil FJODOR SMOLOV, který nezaváhal a svému střelku vystřelil důležité a cenné tři body!
    90+3. Penaltový zákrok

90+3
    Pokutový kop pro domácí!

90+3
    Smolov se ocitl v poměrně dobré šanci, ale jeho hlavička přesná nebyla.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Alexandr Jerochin, přichází Andrei Prepeliţă.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    88. NALDO - 1:1

88
    Domácí nakonec přeci jen vyrovnávají na 1:1! První velkou šanci ještě Soslan Džanajev zlikvidoval, ale k odraženému míči se na malém vápně dostal NALDO, který už nezaváhal.

87
    Ale domácím se opravdu nedaří. Nyní vše skončilo nepřesným centrem a na tahu je Rostov.

85
    Domácí mají posledních zhruba osm minutek, aby alespoň vyrovnali. Dnes se ale velmi trápí, hlavně tedy směrem dopředu a vypadá to, že nezískají ani bod.

82
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Krasnodar tak i nadále prohrává o jednu branku.