Udinese – Chievo 1:2 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 3:0 (kon.) | Crotone – Palermo 1:1 (kon.)
Sassuolo – Janov 2:0 (kon.) | Turín – Empoli 0:0 (kon.) | Inter – Juventus 2:1 (kon.)
Fiorentina – AS Řím 1:0 (kon.)
Turín FC
0:0 (0:0)
Empoli FC
Neděle 18.09.2016, 15:00 • Stadio Olimpico di Torino, Turín • Italská Serie A • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (17:00:03)

Žluté karty: 4 – 3.

Druhá půle pastvou pro oči fotbalových fajnšmekrů rozhodně nebyla. Hosté, kteří častěji drželi balón na kopačkách, si nevypracovali žádnou vážnější šanci a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou. Ta se dá označit za zaslouženou, i když Turín v úvodní pětačtyřicetiminutovce hned několikrát vážně ohrozil Skorupského v brance Empoli.

90+3

90+3
    Dvacet sekund před koncem nastaveného času Joe Hart spěchá s výkopem, hlavní sudí už ale je připravený zápas ukončit.

90+2
    Turín nakonec čelil rohovému kopu, jenže ten se rozehrávajícímu Pasqualovi nepovedl. Míč prolétl přes celou šíři hřiště a De Silvestri může vhazovat.

90+1
    Hosté už ale zjevně nikam nespěchají, Empoli bohatě stačí, že drží míč daleko od své branky.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času. Oba týmy tak ještě mají dostatek času na vstřelení rozhodující branky.

90
    Davide Zappacosta se zničeho nic zjevil na hrotu útoku, po nákopu z hloubi pole ale byl přichycen v ofsajdovém postavení.

89
    Domácí se po sérii chyb ve středu hřiště nastěhovali na útočnou polovinu, centr z pravé strany ale byl hodně přetažený a Acquah měl co dělat, aby míč zastihl ještě před autovou čarou.

87
    Pro Valdifioriho několikátý centr si došel stoper Cesare Bovo, Skorupski ale zasahovat nemusel.

86
    Turín jakoby s blížícím se závěrem začal diktovat tempo. Co vymyslí z nařízeného rohového kopu?

84
    Martínez si nyní nabíhal na nákop z půlící čáry, jenže u rychle letícího míče byl jako první polský brankář ve službách Empoli.

83
    Josef Martínez na útočné polovině k nelibosti domácích fanoušků fauloval. Skorupski nyní s rozehrávkou nikam nespěchá.

82
    Turínu se v ofenzívě také vůbec nedaří, vše pomalu nasvědčuje tomu, že tento zápas skončí bezbrankovou remízou.

81
    Do konce zápasu chybí posledních deset minut. Ve druhé půli má více ze hry Empoli, nicméně to má ke vstřelené brance stále daleko.

79
    Lorenzo De Silvestri si pohlídal pronikajícího soupeře a zajistil svému celku odkop od Hartovy svatyně.

78
    Tohle domácím nevyšlo, po centru Valdifioriho pádil do protiútoku Rade Krunić a toho musel zastavit Baselli za cenu žluté karty.