Ufa – Záhřeb 4:5 (1:2 po s.n.) | Toljatti – Riga 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 3:0 (kon.)
Čerepovec – Kunlun 2:0 (kon.) | Nižněkamsk – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Soči – Jekatěrinburg 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Barys 5:4 (kon.)
Spartak Moskva
5:4 (1:3, 1:0, 3:1)
Barys Nur-Sultan
Neděle 25.09.2016, 16:00 • Lužniki Arena • KHL

V dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté 5:4. V průběhu zápasu prohrávali 1:3. Nakonec získávají všechny body. (18:20:25)

59:12
    Hostující hrají v šesti, Henrik Karlsson je na střídačce.

58:40
    Oddechový čas pro hosty.

58:15
    Necelé dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

57:50
    Maxim Chudjakov zkoušel vystřelit a překonat domácího brankáře, neuspěl. Mnoho času Barysu nezbývá.

57:20
    Alexandr Vasiljev vybojoval za brankou soupeře kotouč, následně pokoušel najít spoluhráče před brankou. Neuspěl.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Dramatický duel se dostává do své finální fáze.

56:44
    Sledujeme závěrečnou pasáž hry. Domácí hrají nyní výborně takticky a nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení.

56:00
    Hostující celek je velmi zaskočený, domácí dokázali otočit skóre.
    55:03 Matthew GILROY - 5:4

55:03
    Spartak právě vstřelil branku!
    Parádní obrat ve skóre, domácí se dostávají do vedení. Lukáš Radil vystřelil od modré čáry a jeho střelu tečoval MATTHEW GILROY. Gólman nedokázal kotouč v cestě za brankovou čáru zastavit. Lukáš Radil, Ryan Stoa.

54:00
    Šest minut do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný.
    53:08 Ryan STOA - 4:4

53:08
    V samotném závěru přesilové hry dokázal domácí celek vyrovnat. Autorem branky je RYAN STOA. Henrik Karlsson nedokázal zareagovat. Asistence: Lukáš Radil a Matthew Gilroy.

52:21
    Domácímu týmu se nedaří v přesilové hře něco vymyslet. Momentálně se kvarteto hostujících hokejistů dobře brání.

51:12
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Martin St. Pierre – 2 min., držení hole).

50:52
    Devět minut hry zbývá do konce základní hrací doby. Spartak má znovu ponechanou výhodu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Stoa (Leščenko, Radil), 22. Radil (Leščenko), 41. Kirillov (Šmoljov, Gilroy), 54. Stoa (Radil, Gilroy), 56. Gilroy (Radil, Stoa) – 4. Rymarev (M. Semjonov, R. Starčenko), 7. Bochenski (Dallman, St. Pierre), 9. Dawes (St. Pierre), 47. Dawes (M. Semjonov)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Högström, Gilroy, Bondarev, Kirillov, Jermakov, Dyblenko, Baldajev – N. Li, Stoa, Leščenko – Radil, Šmoljov, V. Berdnikov – M. Potapov, M. Plotnikov, Alexandr Vasiljev – Bobrov, A. Voronin, Bobyljov – Pavljukov.
    Barys Nur-Sultan: Kolesnik (H. Karlsson) – Dallman, M. Semjonov, Barker, Trjasunov, Lipin, Šalapov, Lobanov, Ibrajbekov – Bochenski, Dawes, St. Pierre – Šin, N. Ivanov, R. Starčenko – Grenc, Rymarev, Belgibajev – Chudjakov, Paňukov, Trivino.