Jokerit – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Záhřeb – Petrohrad 5:4 (po pr.) | HC Slovan – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
CSKA Moskva
Neděle 02.10.2016, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

44:20
    Tlak Slovanu vyústil v další přesilovou hru. Enlund dostává dvě minuty za podražení a má znovu velkou šanci ke skórování.

40:36
    Slovan si zahraje přesilovou hru. Dostává dvě minuty za naražení na hrazení a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

37:14
    Za příliš mnoho hráčů je vyloučen hostující tým. Trest odpyká Kugryšev.

35:11
    Patrik Luža inkasuje dvě minuty za podražení a nabízí tak hostům další přesilovou hru. Ti tak budou mít možnost strhnout vedení na svou stranu. Uvidíme, zda se jim to podaří.

29:48
    Denisov držel protihráče a už putuje na trestnou lavici. Je tu další početní výhoda pro Slovan.
    27:24 Paninův atak na rozhodčího.

27:24
    Hostující Panin putuje předčasně do sprchy. V potyčce trefil rukou rozhodčího a dostává za to osobní trest do konce utkání.

21:13
    Meszároš dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.

19:15
    Scott jde znovu na lavici hanby. Za podražení si odpyká dvě minuty a domácí hokejisté si zahrají další přesilovou hru.

15:24
    A další přesilovka pro Slovan. Hosté hráli v šesti a Da Costa odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:03
    Scott putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění a přesilovou hru si zahraje Slovan Bratislava.

09:22
    Slovan jde do čtyř. Lušňák sedí na trestné lavici za podražení a hosté si zahrají další početní výhodu.

06:31
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 2 min., hákování).

03:17
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Luža – 2 min., podražení).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 32. Nedorost (Jeglič, Viedenský) – 11. K. Petrov, 63. Naumenkov (Kiselevič)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Luža, Meszároš (C), Pokorný, Ďaloga, Bačik, Kundrátek – Nedorost, Taffe, Jeglič – Šťastný, Viedenský, Cheechoo – Valský, Zigo, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šiška.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Děnisov (C), Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Panin, Naumenkov, Pivcakin – Tělegin, Scott, Kugryšev – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Muršak, Da Costa, Enlund – Kvartalnov, Andronov, V. Žarkov – Košelev.

Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10055